REVIEW / RECENZIA: Intenzívne vyživujúca maska na vlasy s luxusnými olejmi, Avon

Ach, tie vlasy.. A najmä také, aké mám ja. Kučeravé, vkuse suché, čím väčšiu pozornosť im venujem, tým horšie. A to si ich ani nefénujem, nežehlím, umývam minimálne - lebo veď načo keď sa ani nemastia a aj tak nie sú ako z obrázka :D Aspoň na menšiu pomoc som vyskúšala masku na vlasy s luxusnými olejmi od Avonu.

Čo o nej hovoria?
Získajte vzhľad vlasov ako zo salónu každý deň! s 5 vzácnymi olejmi:
  • makadamiový
  • zo semienok kamélie
  • mandľový
  • zo semienok hrozna
  • marhuľový
Luxusná intenzívna kúra okamžite vyživuje a posilňuje vlasy. Ľahko sa používa, je zmývateľná a dodáva vlasom úžasný lesk. Používajte raz týždenne. Pre najlepšie výsledky používajte celú líniu.

Čo o nej hovorím ja? 
Začnem obalom - ten pôsobí naozaj luxusne, cením aj tubové prevedenie, nerada sa v kozmetike babrem prstami :D Takto si masku pohodlne vytlačím. Hneď po otvorení tuby vás dostane pekná vôňa - ojelová, je iná ako väčšina kozmetiky Advance Techniques. Konzistencia je redšia, čo je dosť netypické pri vlasových maskách. Skôr sa hustotou ponáša na šampón. 
No a teraz prejdem k funkčnosti. Naozaj ju odporúčam používať len raz do týždňa, najmä ak nemáte príliš suché vlasy, maska je vďaka olejom dosť mastná a tak by vám mohli vlasy ostať rýchlo mastné. Ja masku nechávam pôsobiť cca minútu a potom oplachujem, vlasy ostávajú prevoňané, ale čo je najdôležitejšie - zjemnené a lesklé.
Počula som k tejto maske aj skvelý tip, ktorý si síce vyžaduje viac času, no za vyskúšanie stojí :) Masku naneste na vlasy, tie následne zabaľte do turbana a prehrejte fénom, potom nechajte pôsobiť podľa potreby 15-30 minút a opláchnite. Účinky masky sa tak zvýšia.
 Cena bez akcie je 5,90 €, čo nie je veľa, no v akcii býva okolo 3 €. Oplatí sa vyskúšať.

PLUSY
+ konzistencia
+ vôňa
+ balenie
+ cena
+ účinky; spĺňa, čo sľubuje

MÍNUSY
- nemám

ODPORÚČAM!

♥K.

avon.sk
Comments