REVIEW / RECENZIA: Pleťový podklad Magix, Avon Mark

Pleťový podklad som v minulosti používala len raz, nikdy som nemala potrebu ho používať. Prišlo mi to zbytočné a najmä ďalšia vrstva na pleti, ktorá ju dusí. No príležitostne sa dobrý podklad hodí, mal by zaistiť dlhšiu trvácnosť make upu, tiež zmatňovať, vyhladzovať a znižovať viditeľnosť pórov. Toto sľubuje aj podklad Magix od Avonu, uvidíme ako svoje sľuby naplnil... :)

 Čo o ňom hovoria?
Bezfarebný podklad pre bezchybný vzhľad s OF20.

• zmatňuje pleť na celý deň
• okamžite znižuje viditeľnosť línií a pórov
• ľahké nemastné zloženie: použite pod make-up ako podklad

Účinok:
Bezfarebný podklad okamžite znižuje viditeľnosť nedokonalostí a vytvára vzhľad bez nežiaduceho lesku, zväčšených pórov a línií. Komplex HD Finish so svetlo-rozptyľujúcimi čiastočkami, ktoré znižujú viditeľnosť nedokonalostí pre vzhľad ako z obrázka.

Použitie:
Použite ako podklad pod make-up. Naneste tenkú vrstvu na tvár, začnite od oblasti T-zóny a pokračujte smerom von.

Čo o ňom hovorím ja? 
Podklad má dosť hustú, krémovú konzistenciu, bielej farby, ktorá sa však po rozotretí premení na priehľadnú. Konzistencia mi vyhovuje.
Horšie je to už po nanesení krycieho krému, síce póry viditeľne zmenší, takisto aj jemné vrásky a iné línie, pleť zjednotí, no krycí krém sa naň nanáša veľmi ťažko :/ Akoby sa kĺzal, a nechce sa na ten podklad ,,uchytiť'', jednoducho sa nechce vpiť do pokožky, a krycí krém vyzerá potom neprirodzene. 
Ale spĺňa sľub o matnom vzhľade a predĺžení trvácnosti krycieho krému. Oceňujem aj ochranný faktor 20, ideálny najmä teraz na jar/leto.
Cena bez akcie je 9,90 €, v akcii zoženiete za 4-5 €.
Dúfam, že do budúcna sa polepší :)

PLUSY:
+ cena
+ zmatňuje
+ znižuje viditeľnosť pórov

MÍNUSY:
- ťažko sa naň nanáša krycí krém 

♥K.

avon.sk


Comments