REVIEW / RECENZIA: Hydratačný gél na očné okolie Greek Seas Planet Spa, Avon

Voči očným krémom som, ako som už niekoľkokrát spomínala, trochu skeptická. Pokiaľ ide o redukciu vrások neverím im, podľa mňa na redukciu vrások nemá dostatok síl žiadny krém, mooožno tak na oddialenie ich tvorby. Očným krémom verím len v prípade opuchov alebo kruhov pod očami, prípadne na rozjasnenie a svieži vzhľad. Toto sľubuje aj novinka od Avonu z rady Planet Spa, Greek Seas.

Čo o ňom hovoria?
Vyhladzujúci gél na očné okolie:
• hydratuje očné okolie
• vyhladzuje pleť a redukuje tmavé kruhy
• dodáva oddýchnutý a mladistvý vzhľad
Použitie: naneste na oblasť očí pre hydratáciu, vyhladenie pokožky, a redukciu viditeľnosti tmavých kruhov

Čo o ňom hovorím ja?
 Myslím, že očný krém nie je v mojom prípade nutnosť. S očným okolím problém nemám, no občas rada zaexperimentujem a tento vyzeral dosť nevinne, neodolala som :D 
Očný gél má priehľadnú textúru s jemnou perleťovou farbou, ja si ho jemne vytlačím na prst a vklepávam do očného okolia. Rýchlo sa vstrebe.
Musím povedať, že naozaj očné okolie príjemne hydratuje a  očné okolie je rozžiarené. S tmavými kruhmi, našťastie, problém nemám a tak neviem posúdiť ako si s nimi poradí. Ja som ho chcela vyskúšať najmä kvôli tomu, že pôsobil naozaj ľahučko a sľuboval oddýchnutý efekt. To naozaj spĺňa. Myslím, že redukuje aj opuchy a unavený vzhľad po nevyspatej noci.
ja som teda s týmto očným gélovým krémom spokojná, určite stojí za vyskúšanie. Vyhovuje mi aj balenie, jednoducho sa vytláča, netreba sa v ňom ,,babrať'', myslím, že takéto balenie je aj hygienickejšie.
Cena bez akcie je 7,70 €, s akciou okolo 3 €, čo je veľmi výhodná cena. Oplatí sa :)

PLUSY
+ textúra, konzistencia
+ rýchlo sa vstrebáva
+ balenie
+ hydratuje
+ odstraňuje unavený vzhľad
+ cena

MÍNUSY
- nemám

♥K.

avon.sk


konzistencia je jemne perleťová
po rozotretí gélu


Comments