REVIEW / RECENZIA : Povrchový lak na nechty s lesklým gélovým efektom, Avon Mark

Čo o ňom hovoria?

2 x dlhšia trvácnosť farby
 vyšší lesk farby
žiadne olupovanie
 žiadne poškodenie

Kto hovorí, že to nejde? Nanes na svoj farebný lak zázračný povrchový, ktorý zmení tvoju manikúru! Povrchový lak na nechty s lesklým gélovým efektom kĺže po farebnom laku a dodáva mu lesk. Zdvojnásobí trvácnosť laku na nechty, chráni pred olupovaním a poškodením.

Použitie: Noste samostatne alebo na farebnom laku na nechty. Ponorte štetec do fľaštičky a odstráňte prebytočný lak o okraj. Použite klasické pravidlo troch ťahov. Namaľujte jeden pás do stredu nechta, potom namaľujte pás na obe bočné strany. Nechajte zaschnúť a naneste druhú vrstvu podľa potreby.

Čo o ňom hovorím ja? 

Už v minulosti som si kúpila tento povrchový gél lak od Avonu a bola som s ním celkom spokojná, no vtedy bol ešte v starom balení. Myslím, že s novým balením sa aj trošku pokazil, už s ním až taká spokojná nie som, čo je škoda, keďže laky od Avonu mám v obľube.
Lak nanášam na farebný lak, no žeby výdrž laku zdvojnásobil sa povedať nedá, mám pocit, že lak vydrží rovnako bez povrchového laku ako aj s ním. Rovnako som neuvidela zmenu ani pri lesku farby, veď to môžete posúdiť sami na obrázkoch, ten rozdiel je tam skutočne minimálny. Lak sa mi po pár dňoch rovnako olupuje, ako bez použitia tohoto gél laku. Mňa tento výrobok sklamal :/ 
Konzistencia laku je redšia, v minulosti som mala pocit, že bol hustejší a pôsobil viac gélovo. Možno práve preto sa mi zdal aj lepší a kvalitnejší.
Cena bez akcie je 6,50 €, no bežne býva v akcii za 3 - 4 €.

PLUSY
+ nechty sa po ňom trochu viac lesknú
+ cena

MÍNUSY
- nespĺňa, čo sľubuje
- slabý lesk
- nepredlžuje životnosť a výdrž laku na nechtoch


avon.sk

♥K.


bez použitia gél laku


 
s použitím gél laku


Comments