REVIEW / RECENZIA: Dlhotrvácna farba pre plné pery, Avon Mark

Zaujímavým novinkám zo sveta kozmetiky je veru ťažké odolať, a aj keď mám už tých rúžov a leskov na pery až - až, nepovedala som napriek tomu nie. Pekná farba a sľubovaný efekt plnších pier je viac než lákavá ponuka. Aj keď som so svojimi perami spokojná, maličké vylepšenie by im nevadilo ;)

Čo o nej hovoria? 
Ak snívate o plných perách s úžasným leskom, vyskúšajte novú farbu na pery a vaše sny sa stanú skutočnosťou! Trvácny lesk a plný vzhľad pier v 1 s až 8-hodinovou trvácnosťou. Senzácia ktorá sa nerozteká, nezhlukuje a neotláča s chladivým pocitom!
Použitie:
krok č.1 - trvácna matná farba bez otláčania
krok č.2 - priehľadný lesk pre plnší objem

Čo o nej hovorím ja?
 Táto farba je zaujímavá najmä svojou ,,dvojitosťou''. Na jednej strane je farba, ktorá je však lesklá, neviem prečo, čakala som ju matnú. A na druhej strane je priehľadný lesk, ktorý spôsobuje brnivý efekt - práve ten spôsobuje plnšie pery, no niekomu by mohol prekážať.
Aplikátory sú tu tiež dvojaké, farba má klasický penový aplikátor a lesk má štetček, obidva tieto aplikátory mi veľmi vyhovujú.
Odtieň v skutočnosti súhlasí s vyobrazením v katalógu, aspoň ten, ktorý som testovala ja - Plumfull. No je jemný, mohol byť sýtejší a viac krycí.
Pery pôsobia naozaj plnšie, takže základný prísľub tento výrobok naplnil, no s 8 hodinovou trvácnosťou nepočítajte, vydrží tak približne 3, no naozaj sa neotláča, nezhlukuje a nerozteká. Konzistencia je teda výborná.
Cena v akcii sa pohybuje okolo 3 - 4 €, plná cena je 6,90 €, na výber štyri odtiene (červený, fialový, oranžový a ružový).

PLUSY
+ plnšie pery
+ odtieň v katalógu zodpovedá realite
+ neotláča sa
+ nezhlukuje sa farba
+ aplikátory
+ cena v akcii

MÍNUSY
- nevydrží sľubovaných 8 hodín
- niekomu môže prekážať brnivý efekt po aplikácii lesku
- jemnejšia farba, mohla byť sýtejšia

ODPORÚČAM.

avon.sk

♥K.
Comments