REVIEW / RECENZIA: Zlupovacia pleťová maska na čistenie pórov Clearskin Avon

Ach, tie póry a čierne bodky s nimi súvisiace. Tak by som si priala mať iný typ pleti, no pleť si nenavyberáme. Môžeme ju len vhodnou starostlivosťou zlepšiť. Nuž, ja jej teda veľmi nepomáham, keďže vytláčanie všetkého možného je moja radosť :D Ale to určite poznáte. No a tým sa póry ešte viac zväčšujú, prehlbujú a zanášajú. 
Pleťové masky by som rozhodne mala používať častejšie a najmä tie, na redukciu a čistenie pórov. No som veľmi lenivá a, žiaľ, používam ich len zriedkavo. Tieto zlupovacie som si obľúbila lebo  pri odstraňovaní nemusím stráviť minúty nad umývadlom, ale len ich jednoducho strhnem z pleti, pleť opláchnem vodou, vyčistím čistiacou vodou, nanesiem krém a hotovo! 

Čo o nej hovoria?

Čierne bodky? Zbavte sa ich nadobro. Použite našu Hĺbkovo čistiacu pleťovú masku na čistenie pórov s kyselinou salicylovou.
          • odstraňuje nečistoty, ktoré upchávajú póry
          • zmenšuje viditeľnosť pórov
          • redukuje viditeľnosť čiernych bodiek
Účinok: Hĺbkovo čistiaca zlupovacia maska s kyselinou salicylovou odstraňuje nečistoty, ktoré upchávajú póry a pomáha eliminovať čierne bodky.

Čo o nej hovorím ja? 

Ako som spomínala, som na pleťové masky lenivec a mala by som ich jednoznačne používať častejšie, aby som videla lepšie výsledky. No používam ju už nejaké dva mesiace a snažím sa nanášať si ju raz do týždňa. Kvôli obsahu kyseliny salicylovej, ktorá pleť vysušuje, by častejšie použitie bolo pre pleť agresívne. 
Konzistencia masky je dosť ,,ťahavá'' a lepkavá, čo sa mi veľmi nepáči. Odstraňuje sa tiež ťažšie, no neprekáža mi to veľmi. Bude to asi spôsobené gélovou textúrou, čo nie je pri zlupovacích maskách bežné. Ale neberiem to ako veľký problém.
 Maska uschne na pleti skutočne rýchlo, behom pár minút.
Pleť je po odstránení zmatnená a skutočne čistejšia, no žiadne zázraky nečakajte. So všetkými čiernymi bodkami si po jednej aplikácii neporadí. Povedala by som, že je to taký pomocník v boji proti čiernym bodkám a zabraňuje vzniku nových. S tými starými si už až tak dobre poradiť nevie. 
V každom prípade ju odporúčam, pretože pleti pomáha. Krivdila by som jej, keby poviem, že nie. Len zázrak v podobe zmiznutých čiernych bodiek nečakajte! Nečistoty však odstráni, pleť zmatní a zabráni vzniku nových čiernych bodiek a taktiež stiahne pleť.  
Cena je prijateľná, bežná cena je 5,30 €, no v akcii ju viete zohnať aj za 3 € aj teraz.

avon.sk

PLUSY 
+ zmatnená pleť
+ čistejšia pleť
+ stiahnutá pleť
+ cena
+ rýchlo schne

MÍNUSY
- konzistencia
- neodstraňuje čierne bodky 

ODPORÚČAM

♥K.

Comments