REVIEW / RECENZIA: Vyživujúce sérum na vlasy s argánovým olejom AVON

Kučeravé vlasy, aké mám aj ja, sú prirodzene suché a vyžadujú si poriadnu dávku výživy. Rôzne masky a balzamy sú priam nevyhnutnosť, no oleje vedia tiež pomôcť. Neodporúčam vám ich ale nanášať po celej dĺžke a už vôbec nie ku korienkom! Nanášajte oleje len ku končekom, kde sú vlasy najsuchšie.
Tentokrát vám prinášam recenziu oleja na vlasy od Avonu. V minulosti som ho používala často a bol mojim obľúbeným. Neskôr som ho prestala používať a vrátila som sa k nemu len nedávno, bol s už vynoveným obalom. Uvidíme, či sa nepohoršil :)

Čo o ňom hovoria? 
Posilnite vlasy a dodajte im lesk vďaka vzácnemu marockému argánovému oleju!
Toto vyživujúce sérum posilní vlasy, hĺbkovo ich vyživí a dodá im zdravý vzhľad. Sérum je vhodné na všetky typy vlasov, najmä na poškodené a lámavé vlasy. Naneste po umytí vlasov šampónom.

Čo o ňom hovorím ja? 
 Sérum používam bud na vlhké alebo suché vlasy. Okamžite po nanesení sú vlasy lesklé a znovuzrodené. 
Veľmi oceňujem balenie s pumpičkou - jednoducho sa nanáša, ja osobne si vytlačím len 2-3 kvapky a bohate mi to postačí. Ako veľký bonus hodnotím aj jeho vôňu.
Konzistencia je pomerne hustá, žltej farby. Takáto hustota mi vyhovuje, redší by už bol príliš riedky a ťažko by sa s ním pracovalo. 
Ja som s ním po všetkých stránkach spokojná, no pokiaľ máte mastné vlasy, radšej sa mu vyhnite. Naozaj je dosť mastný, ja sama ho používam len ku končekom a to mám suché vlasy, ktoré sa mastnia, našťastie, málo.
Takže, odporúčam! Aj za málo peňazí dokáže tento olej zahrať veľa muziky. 
Keď už sme pri tých peniazoch, v plnej cene stojí 7,80 €, no bežne býva za akciovú cenu, ktorá sa pohybuje okolo 3 €.
avon.sk 

PLUSY
+ výživa
+ lesk
+ cena v akcii
+ vôňa
+ pumpička

MÍNUSY
nemám

♥K.


Comments