REVIEW/ RECENZIA: Špirála Avon Mark Big and Style

Ďalšia spolupráca s Avonom mi priniesla možnosť otestovať aj ich najnovšiu špirálu. A keďže som maniak na okrem lakov na nechty aj na špirály, musela som ju vyskúšať. Ak chcete poznať môj názor na ňu, čítajte ďalej.

Čo o nej hovoria?
Zoznámte sa s prvou kefkou na svete pre zmenu stylingu rias s technológiou Lashflex
Technológia LashFlex umožňuje zloženiu udržať si pružnosť, takže môžete zmeniť styling rias aj po tom, čo farba uschne. Teraz môžete zmeniť styling svojich rias aj bez odlíčenia očí!
• PRIDAJTE OBJEM maximálny efekt teraz bez hrudiek a rozmazávania
• ZMEŇTE TVAR zmeňte vzhľad rias bez odlíčenia očí
• NANESTE ZNOVA pridajte ďalšie vrstvy inovatívnej farby, ktorá ostáva pružná po celý deň
Bez hrudiek a bez rozmazávania!Kefka Lash sculptor s dlhými a krátkymi štetinami poskytuje dokonalý objem vonkajším aj vnútorným riasam. Dodajte svojim riasam maximálny objem a styling!

Čo o nej hovorím ja ? 
Teraz budem prísna! Lebo špirály od Avonu nemusím, no posledná skúsenosť so špirálou Big and Daring bola veľmi prekvapivo pozitívna, povedala som si, že keď ide o rovnaký rad Big and...bude možno opäť dobrá. No prepočítala som sa. Dobrá vôbec nie je ! Práve naopak.  Je zlá.   
Neviem o akej inovatívnej kefke je reč, a o akom zmene stylingu, LEBO! Keď si nanesiem viac vrstiev začnú sa riasy lepiť a robia sa hrudky. špirála ma také zloženie, že tá farba je akoby vodová a riedka, preto si to žiada viac vrstiev, no nejde to :( Takže, síce sľubuje, že sa hrudky nerobia, ale robia! Jedine je pravda v tom, že sa nedrobí a nerozmazáva. Odličuje sa jednoduchšie ako kolegyňa Big and Daring, no to bude tým, že nie je vodeodolná. čiže u mňa sa žiadny objem nekonal, riasy sú úplne bez života, polepené a nevýrazné :/ Bežná cena špirály je 8,90 €, no v akcii býva za 3-4 €.

PLUSY
+ pekné balenie
+ cena
+ neopadáva, neotláča sa
+ výdrž

MÍNUSY
- žiadny objem
- nevýrazné riasy
- riedke zloženie
- lepí riasy 
- nespĺňa to, čo sľubuje

NEODPORÚČAM!

♥K.

Comments