REVIEW/ RECEZIA: Špirála Avon Mark Big & Daring

Špirály ja môžem, to viete, a tak keď som mala možnosť vyskúšať produkty od Avonu, špirála medzi nimi nemohla chýbať. S tými od Avonu som bola, žiaľ, väčšinou nespokojná. A ak aj bola spočiatku dobrá (lebo väčšinou mi už suchá prišla), tak vyschla po pár použitiach. Preto som bola zvedavá či sa polepšili. Uvidíme...

Čo o nej hovoria?
Kto hovorí, že nemôžete mať 6-krát hustejšie riasy? Zhusťujúca špirála s krémovo-gélovým zložením neopadáva, nevytvára hrudky a nerozmazáva sa. S kefkou pre úžasný objem pre výrazný vzhľad očí.
• vytvára až 6-krát hustejšie riasy bez hrudiek
• dodáva riasam zamatovú hebkosť
• zanecháva ich jemné a pružné
Kefka: Ohnutá kefka kopíruje prirodzený tvar rias, zatiaľ čo viacvrstvové štetinky s trojuholníkovým prierezom zachytávajú každú riasu, vďaka čomu ich dokonale oddeľujú od korienkov po končeky.
Zloženie: Jemnejšie a prispôsobivejšie krémovo-gélové zloženie s kolagénom, keratínom a proteínmi dodáva riasam objem a zároveň ich zanecháva jemné a pružné bez hrudiek, opadávania a rozmazávania. Zloženie je vodeodolné. Oftalmologicky testované. Vhodné pre citlivé oči a pri nosení kontaktných šošoviek.

Čo o nej hovorím ja? 
S maličkou dušičkou som dúfala, že nesklame. A nesklamala! Zatiaľ. Suchá mi neprišla, používam ju cca dva týždne a drží sa. Dúfam, že bude maľovať ešte dlho.  
Kefka je ohnutá so zaujímavými štetinkami v tvare trojuholníka. Ohnuté kefky mám rada, pretože vedia pekne vytočiť riasy, a táto ich teda vie vytočiť poriadne. Farba je sýta, perfektne zvýrazní riasy, nezlepí ich, neopadáva farba, neotláča sa. Ťažšie sa odličuje, to je asi jediné mínus, ale keďže má vodeodolné zloženie, je to v poriadku a normálne.
Riasy sú skutočne oddelené, husté a predĺžené, nerobia sa hrudky ani pri opakovanom nanesení farby. Kefka si naberie primerané množstvo farby.
Cena je max 8,90 €, ale často býva v akcii (okolo 4 €). 

Takže ja som s touto riasenkou nadmieru spokojná, a pokiaľ vydrží dlho ,,vo forme'' a nevyschne, opätovne si ju zadovážim. Pre mňa zatiaľ najlepšia špirála od Avonu.
Riasy sú po nej fakt božské!!

PLUSY
+ cena v akcii
+ zloženie
+ neopadáva, neotláča sa, nerozmazáva sa
+ nerobia sa hrudky po opakovanom nanesení
+ kefka naberie primerané množstvo farby
+ oddelí a vytočí riasy
+ vytvorí objem a predĺži


MÍNUSY
- ťažšie sa odličuje

ODPORÚČAM!
♥K.
 

Comments