North West´s outfits

Predstavte si, že máte štyri roky a miliónový šatník. Dizajnéri sa predbiehajú, koho kúsok si oblečiete, pretože lepšej reklamy niet, reklamy a zároveň záruky, že sa tá bundička do týždňa vypredá. A reťazce pre tých bežnejších ľudí majú hneď námet na najbližšiu kolekciu, lebo ste pre detskú módu inšpirácia číslo1. 
Sci-fi? Ale kde! Ak máte mamu Kim Kardashian a otca Kanye Westa, ktorý okrem toho, že rapuje, navrhuje vlastné módne kolekcia, teta je top modelka, ďalšia teta má kozmetickú značku, je to také prirodzené.
A viete čo? Ja jej štýl uznávam. Lebo možno to nieje úplne najpohodlnejšie, ale možno aj hej, čo my vieme. No keď vidím deti v jej veku ako chodia od hlavy po päty princeznovsky ružové, poníkové, Barbienovské, je mi z toho na cukrovku. A keď raz príde čas, a ja budem mať dcéru, sivá a čierna budú top farby.
 A okrem toho, North nemusí byť inšpiráciou len pre škôlkárky, keďže sa oblieka ,,dospelo'' a večne je zladená s jej mamou, inšpirovať sa môžete aj vy. A nemusíte si kupovať sebe ani deťom oblečenie za tri výplaty, aby ste sa jej vyrovnali. Aj bežná konfekcia ponúka podobné veci za pár eur.

♥K. 


Vogue.com, Elle.com

Comments