REVIEW/ RECENZIA: Lak na nechty The One Long Wear Oriflame

Lakov na nechty mám asi 15, som na nich závislá celý život. Musím mať skoro všetky odtiene, aj keď nie vždy všetky využijem, pretože, najmä tie výrazné, sa mi prestanú rýchlo páčiť. Takže najradšej uprednostňujem neutrálne farby a skôr tie svetlejšie. Tentokrát Vám predstavím laky na nechty The One Long Wear od Oriflame. 
Aké máte s nimi skúsenosti vy ? 
Čo o nich hovoria ? 
Lak na nechty s dlhotrvajúcim vysokým krytím v odtieňoch podľa posledných trendov. Vďaka špeciálnej gélovej technológii poskytuje rovnomerné krytie, neolupuje sa a zachováva si svoj krásny lesk. Jedinečný široký štetec zabezpečí precízne nanášanie laku.
      Čo o nich hovorím ja ? 
To, že sú dlhotrvajúce v podstate spĺňajú. Vydržia cca týždeň, čo mne vyhovuje. Trblietavé odtiene sa však olupujú rýchlejšie, ale myslím, že to všetky, nie len tieto od Oriflame. Tie trblietavé sa aj tažšie odlakovávajú. Veľkým plusom je široký aplikátor, navyše sa veľmi dobre drží. Fľaštička má tiež vhodný tvar, farba sa z nej jednoducho nanáša. Kryciu schopnosť má vysokú, stačia dve vrstvy a lak je ako na obrázku (ja používam vždy tri vrstvy). Odtiene sedia s vyobrazením. Cena bez zľavy je 5,90€, no bežne sa cena v katalógu pohybuje okolo 2-3 €, vtedy sa oplatí.
Celkovo môžem konštatovať spokojnosť s týmto produktom.

PLUSY
+ aplikátor
+ tvar fľaštičky
+ odtiene sedia s vyobrazením
+ dlho vydrží
+ krycia schopnosť
+ cena v akcií

MÍNUSY
- trblietavé odtiene sa skôr olupujú
-  trblietavé odtiene sa ťažko odlakovávajú 

Laky na nechty odporúčam!
♥K.             

Odtieň Snowflake


odtieň  Ice Pink
odtieň Snowlake
odtieň Amethyst Rock
odtieň Lilac Silk
odtieň Black Noir
tvar aplikátora

Comments