REVIEW/ RECENZIA: Krycí krém Oriflame The One Everlasting

My ženy rady skúšame a kozmetike sme často neverne, pretože novinke treba podľahnúť :P To, že to nie vždy dobre dopadne, nemusím ani hovoriť. Ja som presne taká istá. Ak aj mám produkt, ktorý mi konečne sedí, málokedy si ho kúpim zas, lebo veď skúsim tamten, vyzerá dobre, alebo henten, lebo je v akcii. A tak som skúsila po rokoch make up od Oriflame. Bol za 3.99€ a vravím si , keď som ho mala ešte v starom obale, bol celkom fajn, tak skúsim. Ako pokus dopadol?
Čo o ňom hovoria?
Najpredávanejší Krycí krém EverLasting je späť s vylepšeným zložením. Vydrží až 25 hodín.* Nerozmazávajúci sa komfortný krycí krém, využíva technológiu FreshFix, vďaka ktorej je výnimočne trvácny, a patentovaný komplex SkinRenew na revitalizáciu, obnovu a ochranu pleti
Čo o ňom hovorím ja?
 Podľa popisu vydrží 25 hodín, neviem síce kto by to skúšal a už vôbec kto by tomu veril, ale nie je to tak :D hoci taky bežný pracovný deň vydrží, to mu treba uznať. Od rána do poobedia vie držať celkom v pohode. Ja som si vybrala zlý odtieň, je mi trochu tmavší. Mam odtieň Natural Beige, nevadí, v lete bude dobrý. No ťažšie sa mi rozotiera, napriek tomu, že konzistenciu ma štandardnú. Ani hustú, ani riadku. Krycia schopnosť je priemerná, to je fajn, väčšie nedostatky zakryjem korektorom a pleť nevyzerá neprirodzene. Nakoľko ja by som potrebovala skôr zmatnujuci krycí krém, tak sa po pár hodinách lesknem. Mínusom je aj fakt, že neobsahuje ochranný faktor. 

PLUSY 
+ cena 
+ prirodzený vzhľad 
+ výdrž 
+ balenie v skle a pumpicka 

MÍNUSY 
- niekomu sa môže zdať  krytie nedostatočné 
- neobsahuje ochranný faktor 
- zloženie s parabenmi atď, ako býva u Oriflame zvykom 
- nevydrží sľúbenych 25 hodín 😀
- ťažšia aplikácia 

Ja osobne si už viackrát tento krycí krém nekúpim, ale rada uvidím vaše názory naň :) 

💜K. 


Po nanesení krycieho krému

Comments