16 February 2013

Ktorá z predstaviteliek Sexu v meste ste?

feminity.sk

Kultový seriál Sex v meste si nenechala ujsť takmer ani jedna z nás. Téma módy, zábavy, vzťahov, sexu a najmä nesmrteľného priateľstva štyroch úplne odlišných žien je nám veľmi blízka. Zistite, na koho sa svojimi vlastnosťami najviac podobáte! Mne osobne je najviac sympatická Samantha, jej názor na život a to, ako sa stavia k problémom, jej konanie mi je proste najbližšie, najmenej blízka mi je paradoxne hlavná predstaviteľka Carrie....

CARRIE (Sarah Jessica Parker)
Osobnosť: Jedna z najvplyvnejších postáv, tridsiatnička Carrie je otvorená novým možnostiam, má rada zábavu a spontánnosť. Je nezávislá a to jej prináša pocit šťastia, ale zároveň aj pocit osamelosti.
 
Práca: Ambiciózna a kreatívna žena s talentom písania a rozprávania. Raz týždenne píše stĺpčeky do fiktívnych novín New York Star.
 
Móda: Jej (nielen) filmový šatník ze nej urobil módnu ikonu. Miluje topánky, ktorých má vyše 100 párov a je ochotná za ne utratiť nemalú sumu. Známa myšlienka, že radšej si kúpi časopis Vogue než večeru pozná každá jedna z nás.
 
Láska: Nemá problém ísť na rande s hocikým a napriek tomu, že mala niekoľko dlhých vzťahov, prenasleduje ju jedna a tá istá aféra s pánom Božským. Toho nikdy nevie dostať z hlavy.
 
Sex: Rada si užije zábavu a sex, no aj napriek tomu stále čaká na svoju lásku.
 
SAMANTHA (Kim Cattrall)
Osobnosť: Sebavedomá, priama, niekedy chladná a veľmi úprimná. Čo na srdci, to na jazyku. Svojim kamarátkam je ale vždy verná.
 
Láska: Láska jej vydrží tak maximálne jednu noc.
 
Sex: Sexuálne najskúsenejšia, ochotná vyskúšať čokoľvek. Ide aj so zadanými, ženatými, no jej cieľom vždy je, aby sa minútu po orgazme daný páni vytratili preč z jej očí.
 
MIRANDA (Cynthia Nixon)
Osobnosť: Od neznámych ľudí si drží veľký odstup a nikomu neverí. Pôsobí veľmi chladne, asertívne a nepríťažlivo. Vo vnútri sa však ukrýva taktiež citlivá duša.
 
Práca: Zarytá právnička, ktorá je niekedy až prehnaná realistka. Ostatné dámy v nej majú akúsi rozumovú oporu, ktorá ich uvedie vždy na ten správny smer.
 
Láska: Partnerské vzťahy, sex aj lásku vidí najtmavšie ako sa dá. 
 
Sex: Mužom absolútne nedôveruje a drží si od nich odstup. Ako každá žena, má však city a keď otehotnie, je prinútená nájsť rovnováhu vo svojom živote a pohľadu na vzťahy.
 
CHARLOTTE (Kirstin Davis)
Osobnosť: Spomedzi všetky je najmladšia, najnevinnejšia a najmenej skúsená. Je zarytá romantická duša s veľmi optimistickým pohľadom na svet. Čistá idealistka s upätými názormi i postojmi.
 
Práca: Je zasnená a to sa odzrkadľuje aj na jej práci. Pracuje v umeleckej galérii.
 
Láska: Sníva o svojom vyvolenom, ktorý raz pre ňu príde na bielom koni.
 
Sex: Jednorazový sex nie je nič pre ňu. Vo vzťahu sa drží presných pravidiel, ktoré by sa podľa nej mali dodržiavať. Niekedy však toto nevinné stvorenie prekvapí nečakanou milostnou aférkou.
 

No comments:

Post a Comment