REVIEW / RECENZIA: Toaletný parfum Avon Luck Limitless for her

 Tvárovou relatívne novej vône od Avonu Luck Limitless sa stala moja obľúbená Dara Rolins. O nej je známe, že sa nepustí do hocijakej spolupráce, a tak som aj zo zvedavosti vyskúšala či jej aj táto kooperácia vyšla. Či sa jej tvár objavuje na správnych miestach :).

 Čo o nej hovoria?

Z kategórie ovocno-kvetinových vôní
  • vrch vône: ružové korenie, pomelo, liči
  • srdce vône: duranta, zlatá orchidea, kvet marakuje
  • základ vône: vanilkové pižmo, diamantový jantár, slnečné dreviny
Pocíťte dávku sebavedomia so vzrušujúcou kompozíciou so šťavnatým výťažkom z pomela a energickými kvetmi marakuje a orchidey s opulentným akordom diamantového akordu. Vôňa pre ženu, ktorá vie, čo chce.

Čo o nej hovorím ja?

Na tento toaletný parfum som sa veľmi tešila. Vkladala som doň veľké nádeje. Už aj samotný flakón sa mi zapáčil a napovedá o peknej vôni.
Parfumovaná stránka v katalógu sa mi síce páčila, no niekedy je tá vôňa skreslená a trochu iná ako v skutočnosti, no riskla som to a oplatilo sa! Vôňa ma ihneď očarila. Milujem ovocno-kvetinové vône, ktorou je aj tento parfum. Viac ako kvetiny tam cítim ovocie, no nie je vtieravo sladká, práve naopak. Evokuje vo mne sviežosť a leto, cítiť v nej aj jemné drevité tóny.
vydrží celkom dlho, pol dňa určite. Potom aplikáciu opakujte. Ja si dávam 2-3 streky a bohate to stačí. Viac vône by pôsobilo rušivo, keďže je celkom výrazná.
Flakón pôsobí luxusným dojmom, farba je roztomilá, mašlička tiež. Jedine mi vadí, že je z plastu. Kovový vrchnáčik by pôsobil viac na úrovni, ale to je zanedbateľný detail.
Balenie je 50 ml a v plnej cene stojí 27 €, v akcii okolo 15 €. V ponuke nájdete aj telové mlieko rovnakej vône.
Ja som sa zamilovala, luxusná vôňa za rozumnú cenu ♥ Vyskúšajte, kým je ešte leto.

PLUSY
+ ovocná vôna
+ výrazná, ale nevtieravá
+ pekný flakón
+ cena
+ výdrž
+ v ponuke aj telové mlieko

MÍNUSY
- mašlička mohla byť z kovu a nie z plastu, pôsobilo by to luxusnejším dojmom

avon.sk
#fandimezenam

♥K.
Comments