REVIEW / RECENZIA: Balzam na chodidlá s morskou soľou Foot Works, AVON

Starostlivosť o pokožku chodidiel netreba podceňovať, práve naopak. Nohám dávame počas dňa poriadne zabrať, veď nás nosia úplne všade. A obzvlášť teraz v lete, keď častokrát kráčame bosé. Dobrá starostlivosť o chodidlá by mala byť samozrejmosťou, z estetického, ale aj zdravotného hľadiska.

Čo o ňom hovoria?

Revitalizačný balzam na chodidlá s morskou soľou a výťažkami z morských rias.
  • okamžite hydratuje pokožku
  • zanecháva ju jemnejšiu a hebkejšiu
  • obnovuje a uvoľňuje chodidlá
Účinok: Revitalizačný balzam na chodidlá s morskou soľou a výťažkami z morských rias obnovuje a hydratuje suchú pokožku a zanecháva chodidlá jemné a hebké.
Použitie: Naneste na čisté a suché chodidlá. Vmasírujte krém až kým sa úplne nevstrebe.

Čo o ňom hovorím ja? 

Účinky morskej soli sú nespochybniteľné, preto ju mám v kozmetike veľmi rada. Rovnako aj jej vôňu. Už keď hovorím o tej vôni, tá je v tomto prípade naozaj očarujúca, pôsobí relaxačne. Balzam má gélové zloženie, sfarbený je, ako môžete vidieť na poslednej fotke, do modra. Konzistencia je  lepkavá, čo mi trochu vadí.
Krém sa jednoducho nanáša, vyhovuje mi aj balenie v tube, jednoducho si vytlačíte koľko potrebujete.
Vstrebáva sa pomerne rýchlo a chodidlá sú po nanesení balzamu hydratované a oddýchnuté. Pokožka ostáva jemná. Viditeľné výsledky samozrejme spozorujete po dlhšom používaní, no rozdiel je badateľný aj okamžite. Nie som si istá či by pomohol aj na extrémne suché chodidlá a zhrubnutú kožu napríklad na pätách, ale to ani nesľubuje. No pri klasickom ošetrovaní nôh a hydratácii úplne postačuje. Chodidlá aj upokojuje a regeneruje od únavy.
Balenie je veľké 75ml, plná cena balzamu je 5,50 €, v akcii stojí okolo 3 €.

PLUSY
+ cena
+ balenie
+ vôňa
+ účinky - spĺňa. čo sľubuje (hydratuje, zjemňuje, upokojuje)

MÍNUSY
- lepkavá konzistencia

ODPORÚČAM!

avon.sk
#fandimezenam

♥K.


Comments