REVIEW / RECENZIA: Farba na líčka, Avon Mark

 Líčka tie ja mám červené aj bez lícenky, no keď si dám make-up, už to nie je tak viditeľné a občas im tú farbu treba pridať. Voči lícenkám som bola vždy skeptická a bála som sa ich. Asi som v mojom okolí videla veľa odstrašujúcich príkladov a tak som ostala maximálne pri rozjasňovači :D Avšak, rozhodla som sa vyskúšať aspoň tieto milé-malé balenia farieb na líčka od Avonu. A aby som do toho nespadla hneď zhurta, pre začiatok som zvolila len jemnejší odtieň, žiadne prehnane ružové, priam červené odtiene. 

 Čo o nej hovoria?
Svieža farba na líčka pre okamžite žiarivý vzhľad a hodvábne hebký pocit. Ideálna na najnovší horúci trend - iný tvar farby na líčka. Alternatíva ku kontúrovaniu! Táto metóda kopíruje prirodzený tvar lícnych kostí farbou na líčka pre svieži nalíčený vzhľad ako z tanečného parketu.
Použitie: Naneste v tvare čísla 3 - od línie vlasov cez vrchnú časť líc až po čeľusť.

Čo o nej hovorím ja? 
Fakt sa tých farieb na líčka bojím, vždy mám pocit, že pri nesprávnej aplikácii budem vyzerať ako Marfuša z Mrázika :D No ale zato už farba nemôže, ale moja prax/neprax v jej nanášaní. Farbu sa snažím aplikovať len jemne na líca, pod líniu rojasňovača. Ešte som nevyskúšala odporúčané nanášanie do tvaru čísla 3, ale myslím, že by som sa necítila veľmi komfortne. Farba má veľmi milý, malý rozmer, ktorý sa zmestí aj do tej najmenšej kabelky, len si musíte pribaliť nejaký štetec, keďže nie je súčasťou balenia, to mi trochu vadí. 
Odtieň, v mojom prípade Cheeky Melba, sedí s vyobrazením v katalógu, je jemný, broskyňový. Má trblietavé, až metalické odlesky, ale nie veľmi výrazné. 
Vydrží na pleti asi 5-8 hodín. Potom treba aplikáciu zopakovať.
Ja som s farbou spokojná a môžem ju odporučiť. Cena bez akcie je 9,90 €, v akcii sa pohybuje cena okolo 4 €.

PLUSY
+ farba v skutočnosti sedí s vyobrazením v katalógu
+ praktická veľkosť balenia
+ výdrž

MÍNUSY
- balenie neobsahuje aplikátor

ODPORÚČAM!

avon.sk

♥K.

Comments