REVIEW / RECENZIA: Toaletný parfum Viva La Vita, Avon

 Avon vie mať vône naozaj jedinečné a kvalitné. Viva la vita je síce vlaňajšia novinka, poškuľovala som po nej už dlhšie, ale dostala ma až teraz... Očarila ma aj reklama s ňou, taká v talianskom štýle a mne viac netrebalo. Veď viete ako Taliansko milujem.

Čo o nej hovoria?
Z kategórie ovocno-kvetinových vôní.
Hlavné tóny: ružový grapefruit, magnólia, santalové drevo.

Hlava
jablko, mandarínka, ružový grapefruit

Srdce
magnólia, mimóza, ruža

Základ
kašmír, santalové drevo, vanilka
Vôňa inšpirovaná talianskou radosťou zo života.
Viva la Vita - čo sa dá preložiť ako „Žite život“ - je myšlienka skutočného užívania si života.
Bola navrhnutá s vášňou a potešením, aby ste našli radosť v každodenných maličkostiach. Radostná ovocno-kvetinová vôňa tvorená lahodnou zmesou aromatického jablka a šťavnatého ružového grapefruitu prelínajúca sa s krémovými tónmi magnólie na zmyselnom drevito-vanilkovom základe. Teraz vo forme MINI Toaletného parfumu v spreji, ktorý je ideálny do tašky alebo kozmetickej taštičky.

Čo o nej hovorím ja? 
Je to typ vône, ktoré môžem. Ovocno- kvetinové, to je moje, ani príliš sladké, lebo tie kvety tomu dávajú balans, ale ani príliš fresh - aby som sa necítila ako vôňa do WC :D 
 Každá lepšia vôňa počas dňa mení svoju štruktúra, inak vonia o dve hodiny a inak, keď si ju na seba nastriekate. Práve táto vôňa sa mi najviac páči neskôr, tak po hodine, vtedy je úžasná. Podľa mňa ideálna na jar a leto, najviac vo vôni cítim magnóliu a v pozadí sladké santalové drevo.
Mini verzia je ideálna do kabelky alebo na cesty, osobne v lete volím radšej malé kabelky a tak mi nezaberá zbytočne veľa miesta a môžem ju nosiť všade so sebou. Tiež je ideálna na cestovanie, nemusíte vláčiť celý flakón a nič sa jej nestane, veľký flakón sa rýchlejšie rozbije.
Voňavka vydrží asi 5-6 hodín, potom treba aplikáciu jemne zopakovať, osobne mi stačia ráno dva-tri streky a neskôr už len jeden. Nech nie som prevoňaná, neznášam to na ľuďoch. Je dosť intenzívna, takže naozaj opatrne s aplikáciou.
Cena 7,90 €, no v akcii okolo 3 €.
Ja som spokojná a odporúčam! :)

avon.sk

♥K.Comments