REVIEW / RECENZIA: Rozžiarujúci pleťový podklad, Avon Mark

Rozjasňovače občas používam a vyskúšala som už snáď všetky typy - tuhý, tekutý aj púdrový. Ak vám môžem odporučiť, určite siahajte po tých tekutých, mám s nimi najlepšiu skúsenosť. Tuhý sa dobre nerozotrie a práškový až tak nevynikne.  Vyskúšala som preto aj relatívne nový rozjasňovač od Avonu z línie Mark.

Čo o ňom hovoria?

Podklad s rozjasňujúcim účinkom zanecháva pleť žiarivú a hydratovanú
Použitie: Použite pod make-up alebo samostatne.

Čo o ňom hovorím ja ?

Neviem naozaj aký je jeho skutočný účel, keďže sa o ňom oficiálne vyjadrujú ako o podklade, ale ja ho ako podklad rozhodne neodporúčam.  Raz som to skúsila a pôsobilo to skutočne všelijako, len nie dobre a pekne. Trblietavý podklad a naň mám ešte aplikovať krycí krém? Za prvé: Rozotiera sa po celej tvári ťažko, za druhé: je trblietavý, za tretie: nemá absolútne žiadne vlastnosti podkladového krému. A presne z týchto dôvodov by som ho nepoužívala ani samostatne. Nekryje a jediné čo by vám spôsobil by bolo, že by ste mali trblietavú tvár ako disco guľa. A to určite žiadna normálna žena nechce.
Preto! ho používam výhradne ako rozjasňovač na krycí krém. A to na oblasť lícnych kostí, na stred čela, pozdĺž nosa a nad pery. A v takomto prípade naň nemôžem povedať ,,pol slova''. Je super. Ako rozjasňovač pôsobí maximálne prirodzene, vydrží takmer celý deň, pleť oživí, rozjasní, vyzerá sviežo.  stačí malá kvapka na každú časť, ktorú chcete rozjasniť a jemne vklepte do pleti, aby sa vpil. Cena v akcii je viac ako priaznivá - okolo 3 €, určite sa oplatí vyskúšať, plná cena je 9,90 €.

PLUSY
+ výdrž
+ jemné trblietky
+ pleť vyzerá po aplikácii sviežo, rozjasnene a prirodzene
 + cena

MÍNUSY
- absolútne nevyhovuje ako podklad, či samostatne

ODPORÚČAM

♥K.

avon.sk


Takto pekne sa leskne na slnku

Comments