REVIEW / RECENZIA: Korektor na vyplnenie vrások očného okolia Anew Clinical Avon

O vrásky ma sa mali ženy starať najskôr okolo 25. Ja mám do 25 ešte ďaleko ale na okolie očí používam sporadicky krémy už od 18. Neviem, či robím väčšiu škodu ako osoh, ale pri žiadnom z doteraz používaných krémov som nezaznamenala žiadnu zmenu. Uvidíme ako dopadol krém od Avonu.

Čo o ňom hovoria?
Vyskúšajte náš Korektor na vyplnenie vrások Clinical. Stav kohútích stôp a vrások na tvári sa zlepšil 94 percentám účastníkov štúdie. Vďaka exkluzívnej technológie na boj proti vráskam s molekulou A-F33 pomáha zvýšiť množstvo kľúčových stavebných blokov pleti: kolagénu a elastínu. Vďaka tomu vypĺňa vrásky zvnútra ako pri botoxových procedúrach. Korektor na vyplnenie vrások s A-F33 viditeľne redukuje vrásky a línie a minimalizuje ich výskyt. 

Čo o ňom hovorím ja? 
Línia kozmetika Anew je asi ich najkvalitnejšia a zároveň najdrahšia z produktov o pleť. Veľa žien si tieto krémy pochvaľuje a nedalo to ani mne. Väčšinou rad Anew bojuje proti starnutiu a ich rad začína pri 25 + a pokračuje po dekádach až k 55 +. Okrem toho má aj rad Anew Clinical, ktorá by mala byť vhodná pre všetky vekové kategórie. Táto kozmetika by vraj mala byť bezbolestnou alternatívou estetickej medicíny.
No, až taká alternatíva to nebude. Žiadny krém sa výsledkom estetickej chirurgie nevyrovná, takže na toto som sa rozhodne nespoliehala :)
Začnem pozitívnymi stránkami krému: veľmi sa mi páči aplikátor a spôsob vytláčania krému. Jednoducho potočíte spodnú časť, krém sa vytlačí a vy si ho aplikujete priamo na očné okolie a jemne vklepete prstom alebo rozotriete samotným aplikátorom. Tento štýl ,,pera'' sa mi fakt páči. Konzistencia je pekná, krémová - ani hustá, ani riedka - taká akurát. A rýchlo sa do pleti vstrebe.
A teraz negatíva: Používam ho tretí mesiac, štúdia pri testovaní krému trvala 8 týždňov a ženy vraj rozdiel spozorovali. Ja nie. Nezbadala som vôbec nič. Dokonca ani svieži pocit po nanesení. Moje vrásky nie sú veľké, no aj tak. Bohužiaľ, žiadny sľubovaný výsledok som ani v najmenšom nespozorovala.
Krém defacto neodporúčam.

PLUSY:
+ konzistencia
+ aplikátor
+ rýchlo sa vstrebe do pleti

MÍNUSY:
 - nezaznamenala som žiadne výsledky

♥K.

avon.sk

Comments