REVIEW/ RECENZIA: Lak na nechty Gel Shine Avon Mark

Tieto laky na nechty, len v staršej verzii, som už mala. Dokonca som o nich písala aj recenziu a bola som s nimi veľmi spokojná :) Nesklamala ani vynovená kolekcia?

Čo o nich hovoria?

7 ÚČINKOV V 1! 
1. Lesk 
2. Gélový povrch
3. Žiarivá farba
4. Podkladový lak
5. Povrchový lak
 6. Ochrana
7. PosilnenieÚčinok: 7 účinkov v 1 fľaštičke! Doprajte si najlepšiu domácu manikúru s Lakom na nechty s lesklým gélovým efektom. Táto manikúra s vysokým leskom vyzerá skvele a zároveň je zdravá pre tvoje nechty. Lak na nechty s lesklým gélovým efektom poskytuje plné krytie, chráni a posilňuje nechty a zároveň im dodáva skvelý vzhľad vďaka úžasnému výberu farieb.

Čo o nich hovorím ja ?
 Nesklamali! Aj keď, priznám sa, veľmi rozdiel medzi gélovou verziou a klasickými lakmi Nailwear Pro+ nevidím. Väčší, viditeľne väčší, lesk si všimnem len v prípade, že použijem priesvitný povrchový gélový lak. Inak je farba žiarivá, vydržia asi tak týždeň, pri štandardnej záťaži rúk. Nechty sú po nanesení laku silnejšie, ale asi rovnako ako pri iných lakoch. V podstate nie sú ničím extra výnimočné, no mám ich rada. Odlakovať sa dajú jednoducho. Konzistencia je taká stredne hustá, čo mne vyhovuje. Štetec má dobrý tvar, aplikátor sa tiež drží dobre a tak je manipulácia jednoduchá. Objem laku je 10 ml, čo je podľa mňa dosť veľa :) Cena je prijateľná, v akcii stoja bežne okolo 2-3 €

PLUSY
+cena
+ vydržia asi týždeň
+ konzistencia
+ veľkosť balenia
+ štetec
+ lesk

MÍNUSY
- nie je veľmi na rozoznanie od klasickej verzie lakov Avon 

ODPORÚČAM

♥K.
Comments