New in

Ahojte!
Od posledného new in mi opäť čo-to pribudlo. Z kozmetiky je to gélový lak na nechty mark. od Avon v odtieni Violaceous. Už niekoľkokrát som spomínala, že s lakmi od Avon som spokojná, pomer cena- kvalita mi vyhovuje a tak ich kupujem dosť často. No mám pocit, že mi zanechávajú farebný povlak na nechtoch. V podstate najviac používam práve laky od Avon, nemáte s nimi aj vy takú skúsenosť? Asi ich na čas vyradím a uvidím. Od novej kolekcie mark. som si obľúbila aj rúž pre plné pery v odtieni Divine Wine, najskôr som skúsila len vzorku a veľmi som si ho obľúbila, teraz bol v akcii, tak som mu neodolala :D Už menej spokojná som s rúžom, tiež od Avonu, Shine Burst, v odtieni Fresh Fuchsia. Je veľmi nevýrazný, skôr ako lesk.
Brošňa bola darček, ktorý som ešte ani raz nemala na sebe :/ brošne som si tiež obľúbila, vedia perfektne oživiť košeľu, šatku, šaty. :) 
Rifliam Mom jeans, o ktorých sa zmieňujem v predchádzajúcom článku TU, som neodolala. A vyzerajú super, vyformujú zadok, úzky pás a predĺžia nohy. Tieto sú z Asosu, majú tam veľký výber a prijateľné ceny, resp širokú škálu cien, podľa toho čo si vaša peňaženka môže dovoliť. :P 
Taktiež som podľahla zvonovým rukávom, ktoré mi prídu hrooozne rozkošné, a vlastne som podľahla ani nie tak tým rukávom ako zľavám v House :D a tam som si kúpila aj oversize khaki košeľu len za 8 €, no nekúp to! Btw tričko stálo len 4 €.
Kabelôčka a ruksačik sú z nedávneho výletu v Toskánsku (pridám fotky čoskoro). O ruksačiku som snívala už dlho a tomuto sa nedalo odolať- najviac ma dostali remienka, ktoré sú na zips, čiže podľa potreby sa dá nosiť ako taška na plece, alebo ako ruksak, alebo ako taška do ruky, vďaka ušku. Navyše obe tašky sú z pravej kože a tá cena stála za to.

Pekné leto a zľavové nákupy! 
♥K.
Rúž mark. Plump it, Avon- odtieň Divine Wine
Rúž Shine Burst, Avon- odtieň Fresh Fuchsia
Lak na nechty mark. s gélovým efektom, Avon- odtieň Violaceous
Brošňa- darček
 Asos
 House
House
Butiky v Taliansku

Comments