Recenzia/ Review Got2b MIND BLOWING

Nedávno mi od Schwarzkopf prišiel ďalší balíček na ohodnotenie. Prišli mi dva kusy noviniek- penové tužidlo a lak na vlasy Got2b Mind Blowing. Viac oficiálnych informácii o týchto dvoch produktoch sa dozviete TU
Kvôli tomu, že mám kučeravé vlasy, tužidlo ani lak na vlasy skoro vôbec nepoužívam, naozaj len veľmi príležitostne alebo špeciálne pre kučeravé vlasy. Aj z tohoto dôvodu tieto výrobky veľmi nevyužijem a podarovala som ich mame :/ 
Čo hovoria o rýchlotvarovacom penovom tužidle Got2b Mind Blowing? 
Neriskuj, že kvôli príprave účesu neprídeš načas! Túžiš po očarujúcom fúkanom účese v rekordnom čase? Pre rýchlu prípravu svojho účesu použi nové rýchlotvarovacie tužidlo got2b MINDBLOWING, ktoré tvojim vlasom dodá flexibilnú fixáciu so stupňom 3 a ochráni ich pred teplom pri fénovaní. Pre dokonalé účesy, ktoré očaria.
Čo hovoria o rýchloschnúcom laku na vlasy Mind Blowing?
Zafixuj svoj očarujúci fúkaný účes novým rýchloschnúcim lakom na vlasy got2b MINDBLOWING. Extra suchý efekt a ultra jemný styling ti pomôžu rýchlejšie sa vychystať z domu. Pre dlhotrvajúcu fixáciu so stupňom 3 a sexi účes doslova za pár minút. Zaži poriadnu jazdu!
Pre dych vyrážajúci look: Pre očarujúci výsledok nasprejuj zo vzdialenosti 30 cm. Aplikuj v krátkych streknutiach. Pre vytvorenie bohatých oddelených kadier nasprejuj postupne na jednotlivé pramene vlasov.
Pre dych vyrážajúci look: Pred použitím dobre pretrep a nanes do dlaní. Zapracuj do vlasov a nastyluj si účes svojich snov.
No pre túto recenziu som ich odskúšala a hneď na prvý pohľad ma zaujal veľmi pekný obal výrobkov, veselý, farebný... pre niekoho možno nie veľmi podstatná ty informácia, ale ja sa rada nechám pri výbere aj kozmetiky ovplyvniť zaujímavým obalom. Vôňa produktov Mind Blowing sa mi takisto páči, nie je taká obyčajná ako býva na všetkých vlasových produktoch. Táto je sladšia, pripomína mi bobuľové ovocie. Čo sa týka samotných produktov, oceňujem, že nelepia vlasy až tak ako niektoré tužidlá a laky. Možno aj preto, že stupeň fixácie nie je najvyšší , ale stredný (stupeň 3 z 5 ). Pre mňa to je taká výhoda v nevýhode, keďže moje ťažké vlasy potrebujú silnú fixáciu, treba ho buď použiť viac alebo častejšie aplikáciu opakovať. Skratka z tohoto hľadiska nie je vhodný pre moje vlasy. No pre krátke, resp. jemnejšie vlasy by mohol byť postačujúci. Mama, ktorá ho používa častejšie ako ja, má krátke vlasy, ale podľa nej sú po ňom vlasy akoby bez objemu a splasnuté... to tiež považujem za mínus. Bohužiaľ, táto recenzia sa mi písala naozaj veľmi ťažko, keďže produkty neboli veľmi vhodné pre môj typ vlasov. Dúfam, že Schwarzkopf si pre mňa nabudúce pripraví niečo podľa môjho gusta :) Teším sa na ďalšiu spoluprácu a za tieto produkty aj tak ďakujem!

Zhrnutie
PLUSY
+ vôňa
+ rýchle schnutie
+ ľahko sa rozčesáva/ vyčesáva
+ minimálne zaťažuje vlasy
+ pekný dizajn obalu
+ pre jemné alebo krátke vlasy postačujúca fixácia

MÍNUSY
- vlasy sú po použití bez objemu, akoby splasnuté
- pre ťažké, dlhé alebo husté vlasy nepostačujúca sila fixácie

Plusov je v konečnom dôsledku viac ako mínusov, takže ODPORÚČAM!
Vyskúšali ste aj vy túto novinku od Got2b? Ak áno, podeľte sa o skúsenosti!

♥K.
Comments