Would you like Valentine's day? No, thanks.

A dosť! 
Ešte raz dnes budem počuť to slovo na ,,V'' a asi to už nevydržím. Z každej strany sa na mňa valí všetko ružové a červené, srdiečka a ruže... Nie je to preto, že by som bola zakomplexovaná a kompenzovala si to, že som bez chlapa. Práve naopak. Bohužiaľ, on má úplne iný názor ako ja- nezaujíma ma ako tento deň trávil doteraz, odteraz ho bude tráviť ako 7.8. :P .
Netvrdím, že ten môj je správny a rešpektujem aj opačné názory, no za svojím si stojím. Nevyvráti mi ho nik a nič.
Prečo by som mala niečo oslavovať len preto, že to tak robí celý svet a automaticky sa to očakáva odo mňa? Mám celý rok čakať na 14.2. aby som išla s priateľom na večeru, dostala kyticu červených ruží, povedala mu, že ho ľúbim a spravíme si romantický večer? Tak to nie. Vďakabohu mám to šťastie, že tieto veci zažívam kedykoľvek a hlavne len tak, bezdôvodne.
 A teraz nejde len o tento deň, ale o všetky DNI- žien, otcov, detí, matiek... Najviac trápne je však podľa mňa to neskutočné haló okolo toho a odporná komercia, ktorá priam srší zo všetkého, z čoho sú hlupučkí ľudia na mäkko. A tak doslova vyhodia 100€ za kyticu červených ruží- uznávam, je to krásne, ale len týždeň , nakúpia kilá čokoládových srdiečok- ktoré sú väčšinou chuťovo odporné, no vyzerajú taaak rozkošne , iba preto, že to tak práve teraz všetci robia. To, že mám celý rok v... je vec,pravdepodobne, druhá. To isté je to s narodeninami -  hate it. Celý rok si človeka nevšimnúť a VTEDY mu povedať pár teplých slov, to je také naše.
Nie je to rebelia, len proste neznášam robiť veci ako všetci -  vtedy idem automaticky proti davu.

Peace ✌.

<3 K.Comments

Anonymous said…
Absolútne súhlasím, ak mám niekoho rád, tak mu to môžem dokazovať každý deň a nepotrebujem na to špeciálny deň..ja to mám so svojim priateľom podobne..myslí si, že keď je valentín tak by sme mali robiť niečo špeciálne a osláviť ho..ale načo? Je to sıce pekneee, ale dá sa to aj v každý iný deň ...a uprimne ti závidím to, že ako si napísala máš štastie a zažívaš tieto veci ( prejavy lasky a všetko s tým spojené) bezdôvodne a kedykoľvek...lebo ten môj si myslí, že valentín je jediný deň v roku, keď mi má dať kvety a povedat mi, že ma má rád ...a na to mám takeeeee nervy :D ach jaaj, len som chcela povedať, že dávam like na tvoj názor a aj na tento článok ;)
Hah :D ďakujem :-) áno, mám skvelého priateľa, s ktorým mám Valentín kedy nás napadne, no napriek tomu by ho chcel oslavovať špeciálne, na čo ja asi nikdy nepristupim :-P... Nuž, chalana, žiaľ, neprevychovas.