2014 pre ZuúJ


 
 
Pfú ale to letí :D To bude trvať kým sa ja naučím písať rok 2015 :P
Neviem čo chcem týmto príspevkom povedať a neviem či vlastne ním aj chcem niečo povedať. Možno sa jednoducho potrebujem pozastaviť nad časom uplynulým aby som vedela pokračovať. Myslím, že je veľmi dôležité si z času na čas dať stopku a otočiť sa. Veľa múdrych citátov vraví, že máme hľadieť vpred a neobracať sa. Treba myslieť na budúcnosť. No o čo bude budúcnosť lepšie ak zabudneme na minulosť? Kde sa posunieme??
Pre mňa je Silvester taká stopka. Kým všetci niekde žúrujú a prepíjajú zvyšné mozgové bunky, ja ostávam doma a radujem sa. :) (veď ja ich počas roka aj tak dobehnem :P )
Videli ste film New Year's Eve? Tam Hilary Swank pekne reční o silvestry : " That´s what new years is all about. Getting another chance. A chnace to forgive. To do better, to do more, to give more, to love more. And stop worrying about what if and embracing what will be." Znie to ako klasické americké klišé ale mne sa páči. Nemyslím si, že by o tom mal byť Silvester ale mal by o tom byť celý rok. Dávať šance.
Už minulý rok, rok 2014 bol pre mňa plný sklamaní v ľudí a v seba. Plný plaču, zákerností a straty ľudí. Plný koncov. Koncov priateľstva, lások, nádejí... On the other hand, kde niečo končí niečo začína:). Otvorila som novú kapitolu života. Maturita, nová škola, nový ľudia, nové mesto- sťahovanie.Aj keď neverím v zmenu ľudí ja verím, že ľudia sa posúvajú- vyvíjajú. Teda asi som sa niekde posunula a to nemyslím len to, že teraz v podstate bývam v Nitre :P Asi som sa posunula vo vnútri.
Preto dávam šancu roku 2015. Dávam šancu ľuďom, čo mi spôsobili ranu, šancu novým situáciám, skúsenostiam a nádeji. Šance sebe byť lepší človek. A zároveň dúfam v šancu od ľudí, ktorých som ranila a sklamala ja.
Rok 2014 bol Great. Bola som milovaná a snažila som sa lásku rozdávať aj ja. Zažila som plno úžasných zážitkov a srandy. Dakázala som veci, ktoré som si zaumienila.
Dúfam v rok 2015.
 
 
xoxo ZuúJ
 

Comments