TAG

Po dlhšej dobe TAG!
 Teraz so stránky WerushBerry- nie len o make upe :P 

♥K.

1. Sleduješ TV? Aký je tvoj obľúbený program, prípadne seriál?

Tv nesledujem takmer vôbec, naozaj len minimálne, keď ma niečo zaujme. No môj obľúbený seriál je bezpochyby nesmrteľný Sex and the City...

2. Varíš? Aké je tvoje obľúbené jedlo alebo dezert?

Ja milujem!  sladké, čiže dezerty obľubujem takmer všetky-  okrem extra mastných plniek a medového cesta. Variť veľmi nevarím, pretože mi to veľmi nejde, no mala by som najvyšší čas s tým niečo robiť ALE frajer variť vie, čiže od  hladu neumrieme a reštika to istí. Keďže bývam normálne doma s našimi, tak klasicky varí mama a ja sa do toho nestarám- jediné čo viem uvariť sú cestoviny a palacinky, no keď som naposledy robila palacinky, namiesto kvapky oleja som na panvicu dala bazový sirup O.o

3. Aká je tvoja vysnívaná práca?

Byť úspešná manažérka, alebo mať PR agentúru prípadne cateringovú spoločnosť, bavilo by ma robiť aj niečo s módou, napr. stylistku- no to nie je také jednoduché ako sa na prvé počutie zdá. Chcem si byť hlavne sama sebe PÁN a nerobiť na iných... a to aj budem!

4. Ovládaš nejaký cudzí jazyk? Akým jazykom by si sa vedela dorozumieť?

Ovládam anglický, aj keď ovládaním by som to nenazývala- jednoducho, dohovrím sa. Na gymnáziu som sa učila nemecký jazyk- no neviem z neho dokopy ani ťuk a najnovšie sa učím ruštinu a to je, poviem Vám, iná pecka! :D 

5.  Za čo míňaš  v rámci kategórie ,,pre radosť'', keď nie za make up?

V mojom prípade je to skôr- keď nie za oblečenie? Čiže- za oblečenie a za milión ďalších zbytočných vecí.

6. Zoznamuješ sa ľahko s neznámymi ľuďmi?  
Ja mám jednoducho NOS na ľúdí- čo mi je častokrát aj vyčítané, no iná nebudem. Stačí mi pohľad na človeka a pre mňa je jasný. Preto, ak mi je niekto sympatický, nemám problém zoznámiť sa ,v rámci možností, :D aj rýchlo, no ak mi niekto nesadne, bohužiaľ... a len málokedy sa mi stane , že v tomto prípade nemám pravdu.

7. Čítaš knižky alebo preferuješ internet?

Knižky nečítam takmer vôbec :/ teda.. vôbec

8. Aká je tvoja najlepšia a aká najhoršia vlastnosť?

Najlepšia aj najhoršia je vlastne tá istá- pretože z jedného uhla pohľadu je dobrá a z iného zlá :P A to je práve to, že hneď kategorizujem ľudí, mám vysoké sebavedomie a som až príliš úprimná. Takže ich je vlastne viacero.

9.  Chodíš sa večer baviť medzi ľudí alebo máš radšej komornú spoločnosť?

V poslednej dobe mám také ,,domácke'' obdobie... a poviem Vám je to pekná NUDA. No chvalabohu, je tomu koniec. Ale zase, keď ja začnem s večernými akciami ,nie je mi konca- kraja.

10.  Keby si neblogovala, medzi aké činnosti by si si rozdelila voľný čas, ktorého by potom bolo asi veľmi veľa?

Podľa mňa venovať blogovaniu extra veľkú dávku času je zbytočné a neproduktívne, človek by sa tomu mal venovať len okrajovo, brať to ako hobby. A nevenovať sa tomu ako hlavnej a tej najdôležitejšej činnosti. Ja to tak hlavne v poslednej dobe robím, možno aj preto sa blogu nevenujem tak ako niekedy. Čiže keby neblogujem, robím to ,čo aj teraz, oveľa viac času by som nemala.

 

Comments