14 August 2014

Na predaj! / For sale!

Kontakt- k.kubikova@zoznam.sk


Telový krém Planet Spa Bali Botanica AVON-
Relaxačný a zjemňujúci rituál z rajského ostrova Bali. Rozmaznávajte svoju pokožku s výťažkami z plumérie a citrónovej trávy, aby ste jej dodali zmyselnú jemnosť a zvodnú vôňu. Účinky: Tento bohatý Telový krém s plumériou a citrónovou trávou okamžite zanechá pokožku hydratovanú a hodvábne jemnú. Použitie: Vmasírujte do pokožky celého tela pre celodennú hydratáciu, jemnosť a pružnosť. Rýchlo sa vstrebáva a je vhodný pre všetky typy pokožky.
200ml

cena- 3 € + poštovné !

Maska na vlasy Planet Spa Bali Botanica AVON-
Relaxačný a zjemňujúci rituál z rajského ostrova Bali. Rozmaznávajte svoju pokožku s výťažkami z plumérie a citrónovej trávy, aby ste jej dodali zmyselnú jemnosť a zvodnú vôňu.*Účinky: Maska na vlasy s plumériou a citrónovou trávou vlasy vyživuje a dodáva im zdravý a lesklý vzhľad. Suché poškodené vlasy sú silnejšie, hĺbkovo hydratované, jemné a hodvábne.
200ml

Cena 3€ + poštovné !

Objednať sa dá buď set oboch výrobkov za 6€ + poštovné alebo každý výrobok osobitne po 3€ + poštovné.

Viac info mailom. 

Krém na ruky, lakte a chodidlá - Planet Spa AVON
Objavte vyživujúci a regeneračný rituál s africkým bambuckým maslom. Bohaté zloženie s AHA kyselinou a bambuckým maslom pomáha redukovať odumreté bunky pokožky, zároveň zjemňuje a vyhladzuje drsné suché oblasti pokožky. Účinky: Vyživujúci krém na lakte a chodidlá s AHA kyselinou a bambuckým maslom zjemňuje drsnú, suchú pokožku. Účinne vyhladzuje zrohovatenú pokožku. Použitie: Nanášajte denne na čistú pokožku chodidiel, lakťov, kolien a ostatných suchých oblastí.
75ml

Planet Spa AVON
Cena- 1,90€ + poštovné!
Viec info mailom. 

 Tekutá očná linka Extra lasting AVON

Tekutá linka na oči s dlhotrvácnym efektom a s flexibilnou špičkou umožňuje vytvoriť precízne sýte linky, ktoré vydržia až 12 hodín! Účinky: Vytvára presné linky intenzívnej farby, ktoré sa nerozmazávajú. 

Cena- 2,90€+ poštovné. 
Viac info mailom.

Všetky produkty sú ,samozrejme, úplne nové, nepoužité!!!

No comments:

Post a Comment