31 August 2014

Na predaj ! / For sale !

Viac info/ kontakt- k.kubikova@zoznam.sk

Všetky výrobky sú úplne nové, nepoužité, v originál obaloch !
♥K.

Tekutá linka na oči Extralasting- AVON

Tekutá linka na oči s dlhotrvácnym efektom a s flexibilnou špičkou umožňuje vytvoriť precízne sýte linky, ktoré vydržia až 12 hodín! Účinky: Vytvára presné linky intenzívnej farby, ktoré sa nerozmazávajú.
Cena- 2,90€+ poštovné.
Viac info mailom.

Maska na vlasy Bali Botanica -AVON

Maska na vlasy-
Relaxačný a zjemňujúci rituál z rajského ostrova Bali. Rozmaznávajte svoju pokožku s výťažkami z plumérie a citrónovej trávy, aby ste jej dodali zmyselnú jemnosť a zvodnú vôňu.*Účinky: Maska na vlasy s plumériou a citrónovou trávou vlasy vyživuje a dodáva im zdravý a lesklý vzhľad. Suché poškodené vlasy sú silnejšie, hĺbkovo hydratované, jemné a hodvábne.
200ml
Cena- 3€ + poštovné !
Viac info mailom. 

Krém na ruky, lakte a chodidlá Planet Spa s bambuckým maslom- AVON
bjavte vyživujúci a regeneračný rituál s africkým bambuckým maslom. Bohaté zloženie s AHA kyselinou a bambuckým maslom pomáha redukovať odumreté bunky pokožky, zároveň zjemňuje a vyhladzuje drsné suché oblasti pokožky. Účinky: Vyživujúci krém na lakte a chodidlá s AHA kyselinou a bambuckým maslom zjemňuje drsnú, suchú pokožku. Účinne vyhladzuje zrohovatenú pokožku. Použitie: Nanášajte denne na čistú pokožku chodidiel, lakťov, kolien a ostatných suchých oblastí.
Planet Spa AVON
Cena- 1,90€ + poštovné!
Viec info mailom. 

Štetec na púder AVON Luxe
Profesionálny štetec vhodný na púder i na perličky na tvár. Kvalitné štetinky s okrúhlym zakončením zabezpečujú rovnomerné nanášanie. Štetec je navrhnutý tak aby rovnomerne naniesol, rozptýlil a rozotrel púder v oblasti tváre a krku.Použitie:Farbu na líčka nanášajte od líčok smerom k ušiam. Bronzer na oblasť krku nanášajte ťahmi štetcom smerom k brade.Dĺžka štetca: 8,3 cm
Cena- 1,50€ + poštovné.
Viac info mailom.

No comments:

Post a Comment