Do u remember mEe ???

Že nie?!?! :O Uf, tak dovoľ, aby som sa ti predstavila. Volám sa Zuzana, pre priateľov Zuz a tu sa (som sa ) objavujem (objavovala) ako ZuúJ. Som spoluzakladateľka tohto bloggu. Už sú to dva roky, čo sme sa rozhodli pre založenie nášho úniku (našej bútľavej vŕby) a už je to skoro rok, čo som tu ja neunikla.
Prečo?? 
Neviem. 
Jednoducho ma tu moje kliky na PC nepriviedli. Možno som sa hanbila písať a možno som nemala čo. Dokonca som si prestala čmárať do mojej "múdrej" knihy (to je knižka kde som si zvykla čmárať moje starosti, radosti a úvahy). Blúdila som svetom a všetko písala do vetra. 
Prečo píšem teraz? 
Znova neviem. :) 
Jednoducho ma tu priviedli moje kliky :P. A možno túžba sa znova začať deliť o moje (ne)myšlienky. Pretože, aj keď za ten rok prišli rôzne veci a stalo sa toho mnoho (stužková, maturita, riešenie vecí okolo VŠ, rôzne páda a vzostupy....) ale som to stále ja. Šialená  ZuúJ. s plnou hlavou myšlienok, ktoré zaháňa dobrou hudbou, filmami alebo knihou. ZuúJ., ktorá si tu teraz tak isto sadla ako pred dvoma rokmi a tak isto píše všetko čo jej prinesú brušká prstov. Tá istá s nekvalitnou fotkou cez web-ku v pyžamku. 
Am I back?? 
I do not know. :) 
xoxo ZuúJ. 


  Comments