ELLE- Srpen/ august 2014


Veľmi som sa na toto číslo, ako som Vám už milión krát spomínala, tešila. U nás v LM bol problém zohnať titulku, ktorú som chcela- aby na nej bola len Dara. Obehala som celé mesto a nakoniec som sa vrátila do prvej trafiky, lebo tam mali aj odtieň laku, kt. sa mi páčil. Kúpila som si teda titulku, na kt, je Dara aj s Rytmusom.  O dva dni neskôr som našla v Tescu titulku len s Darou- skoro ma porazilo :D Inde bola len D&R alebo sám Rytmus! alebo, samozrejme, Elle proste nemali. čo  sa týka darčekov- milé Slovenky, žiadne cestovné balenia Aussie kondicioneru a šampónu nečakajte. Opäť raz zbytky- laky na nechty od Rimmel (to by osm ešte prežila) a šatka!!! áno, tá istá šatka, ktorá je u nás v každom druhom čisle. Otras, proste príde mi to absolútne nefér, keďže my zaplatíme takú istú cenu ako Češky, viem, že sa časopis nekupuje kvôli darčeku, no pekný darček predsa vždy poteší. 
Číslo samo o sebe je fajn, potešil ma spoločný rozhovor D&R- veľmi milý :) Takisto sa mi páčia aj photostory- všetky, ktoré sú v Elle. Najviac zabitá je ale , samozrejme, tá v cigánskej osade. Veľa ľudí poburuje, no mňa vôbec. Inšpiratívne, zaujímavé, originálne. O to išlo, o nič viac. Nik nešiel nikoho zhovaďovať, ponižovať a bla bla. Sklamala ma len posledná strana- tá , kde každý mesiac dostáva priestor Aňa Gaislerová. Myslím, že už by mohla písať aj o niečom inom ako o deťoch ,a že nestíha a znova nestíha... a toto napíše na 5 riadkov a koniec článku... ??? 
Toto číslo som si kúpila kvôli Dare a oplatilo sa- myslím si ja . Čiže mňa potešilo, pobavilo a s radosťou ho dočítam- ešte som ho len tak prelistovala :P 

♥K


Hodziny musia byť :D :D :D 


.

Comments