TREND: Ballet skirt (Tutu) / Baletná sukňa

Aj ja máááám :D ťažko je ich zohnať, preto som to vyriešila jednoducho- dala som si ju ušiť! A vyšla ma lacnejšie ako v obchode. To je čaro toho, keď si dáte niečo na mieru ušiť. Je to lacnejšie a presne podľa vašich predstáv. Látky sú teraz veľmi lacné! A ja som vychytala aj lacnú a šikovnú ,,švadlenu''. Tieto sukne sú božské a rozkošné. Skombinovať ich stačí s jednoduchým tielkom a aj tak budete jedinečná! Ak chcete byť cool obujte si k nej conversky, ak chcete byť za princeznú tak opätky :)
♥K.

Comments

Anonymous said…
Krásne sukne! Poradíte šikovnú krajčírku? Ďakujem.
Jedna pani z Liptovského Mikuláša :) - môžem dať t. číslo ,ak chceš :) Moja sukňa je tá posledná a je úplne rovnaká ako tá s tým pásikovaným tričkom, podľa toho obrázka je aj ušitá :)
Zuzana Husekova said…
Dobrý den

chcela by som sa opýtať ak to nie je tajomstvo, z kolko metrov tylu ste použili na výrobu tej sukne?

dakujem
Zuzana
Dobrý deň!
Tajomstvo to rozhodne nie je, no napriek tomu vám to neviem presne povedať. Predsa bolo to pred rokom :-/ hoci látku som kupovala ja, ale šila ju krajčírka. No bolo to okolo metra, meter a pol? Viac ako dva určite nie. Je naskladana z troch vrstiev a podsita satenom. No odporučila by som použiť asi viac vrstiev čiže aj viac látky. Nech je viac nazberana. Tyl vôbec nie je drahý, stojí myslím do 5€/meter.