New wardrobe/ Nový šatník

Aké sa budú nosiť sukne, nohavice, svetre, šaty a doplnky? Predstavujeme Vám horúce novinky v trendoch na jeseň/ zimu 2013.


SVETER V HLAVNEJ ÚLOHE
Svetre alebo pulóvre sa budú nosiť aj v oversize veľkostiach, nemusíte sa och báť. Budú z mäkkých materiálov, príjemných na dotyk. Vo veľkom pôjdu ,,na dračku'' aj roláky.

TRIK: Jedným z trendov bude aj kombinácia hrubého svetra a sukne, ktorá je z úplne iného materiálu. Na prvý pohľad nekombinovateľná dvojica a v tom je ten trik! Hrubý sveter a obtiahnutá pencil sukňa, rozhodne to vyskúšajte!

TOP DOPLNKY: *Čižmy nad kolená
 *Kožušinové kabelky
*Masívne náramky

Dior
SUKŇA PO KOLENÁ
Nová dĺžka sukne po kolená alebo do polovice lýtok bude v nasledujúcom období dominovať. Inšpirácia pochádza z50.rokov a zastáva ženskú eleganciu a klasiku.

TRIK: Vyskúšajte skombinovať sukňu so strihom v tvare písmena A. Dosiahnete tým nielen zaujímavý retrovzhľad, ale šikovne si vytvoríte krivky a predĺžite nohy. Samozrejme, dbajte na zvýraznenie drieku!

TOP DOPLNKY: *Femme fatal topánky
*Kabelka s rúčkou
*Perly


Gucci


MUST- HAVE NOHAVICE
Na členkoch mierne zúžené, s vyšším pásom a absolútne voľné. taký bude vzhľad ,,nových '' nohavíc, ktorý by vám v jesennom období rozhodne nemali chýbať. ľahko sa kombinujú a sú veľmi pohodlné.

TRIK:Obujte si k nim topánky na vysokom opätku. A kontrast je na svete! Ešte voľný top či mäkkučký sveter, veľkú tašku a vaše nové jesenné JA je na svete.

TOP DOPLNKY:  *Boyfriend topánky
* Pletená čiapka
* Punk šperkyBalmainŠATY BEZ RAMIENOK
 Sú nevinné a nechajú vyniknúť na vás najženskejšiu časť- šiju a pekné ramená. Nové šaty sa nosia bez ramienok a perfektne sa k nim ,,obliekajú'' masívne šperky.

TRIK: Ako sme už spomínali, využite možnosť predviesť svoje ramená a hhladkú pokožku. je už len na vás, či tento priestor prenecháte šperkom, alebo sa tým šperkom stanete sama.  Odporúčame vypnuté vlasy a hladký účes.
  
TOP DOPLNKY: * Krištálové šperky
* Špicaté topánky
* Messenger kabelky


Dior

Comments