Beauty triky z backstageu part II.


8. PRÍČESKY SÚ VŠADE

Za dlhými a bohatými vlasmi modeliek hľadajte desiatky šikovne primontovaných prameňov. Aby bol konečný efekt čo najrealistickejší, dajte si ich  farebne doladiť u kaderníky. Alebo stavte na kontrast ako na prehliadke Alexandra Wanga. Veď ryšavá bude hitom jesene a takýto chvost si môžete nielen nafarbiť, ale šikovne urobiť aj doma.

Farba na vlasy Perfect Mousse reds, Schwarzkopf, 5,79€

9.PIKOVÁ KRÁĽOVNÁ
Ak fixujete účes sponkou, dajte pod ňu kartu, aby nezanechala stopy.


10. LINKY INÁČ
zatiahnite ručnú brzdu! Tenučká čiarka pri horných riasach nahradila široké očné linky. Alebo choďte do extravagancie a podľa hravého vzoru modeliek Anny Sui si spodné linky vybodkujte.


Anna Sui

Dlhotrvajúca ceruzka na 3-Dot Eye Liner, Clarins, 23,10€

11. DOKONALÉ RUKY
profíci vedia, že náš skutočný vek odhalia ruky. A hoci väčšina modeliek na prehliadkových mólach nemá ani dvadsať, pre dokonalý efekt im ruky natierajú mejkapom alebo rozjasňovačom.

Dior

Youth Liberator Foundation, YSL, zjednotí za okamih odtieň pleti, ktorá vyzerá ako po liftingu, 60,50€.

12.ZAMATOVÁ
Túto jeseň stavilo výnimočne veľa značiek na nahé líčenie. O to viac sme mohli u Isabel Marant, Chloé či Victoria Beckham obdivovať bezchybnú pleť modeliek. Dokonca sa opäť začal používať transparentný púder a vizážisti venovali pleti päťkrát viac času ako zvyčajne. Tip pre vás- nedokonalosti zakryje CC krém alebo báza určená na korekciu konkrétneho problému.

Isabel Marant


Podkladové bázy Superprimers bez oleja na každý problém, ktorý treba zamaskovať, Clinique, 24€.

13.DRŽÍ!
Ak nanesiete malé množstvo púdru okolo úst, rúž sa rozžiari a vydrží nerozpitý po celý deň!

Valentino

Štetec na dôkladnú aplikáciu púdru Blush Rose Désir so širokou časťou na aplikáciu lícenky a úzkou na korekciu okolo úst, Lancôme.

14. VŠADE SAMÉ VRKOČE
Sú jesennou nutnosťou! Sobá správa- nosí sa obyčajný vrkoč a je len na vás, či ho necháte voľne splývať, alebo zatočíte a pripnete sponkou.


Jason Wu

S elastickou gumičkou Papanga vlasom nehrozí poškodenie ani nepríjemné ťahanie, od2€.

Comments