Beauty triky z backstageu part I.


Jesenné trendy v líčení našľahané o zlepšováky vizážistickej elity sveta sme pre vás lovili v zákulisí módnych na trase Paríž- New York- Miláno.

1. DYMOVÉ OČI
Nahraďte klasické čierne a hnedé tiene fialovým variantom. Mačacie oči modeliek dosiahli vizážisti u Jason Wu kombináciou indigovej a levanduľovej. Najprv naneste modrý očný tieň a potom oči orámujte dokonalou fialovou.
Jason Wu

Lancôme Blue de France 30€
Maybelline Color Tattoo 24h 5,59€


2.(NE)ZMAZANÝ RÚŽ

Mokré utierky už nie sú len na odličovanie! Po nanesení vrstvy výrazného rúžu do nich odtlačte pery. Pobili to tak vizážisti v zákulisí prehliadky Prada a u Diora dbali o to, aby sa intenzita rúžu smerom k okrajom pier zmenšovala.

Prada


neparfumované čistiace obrúsky Gosh Skin Care, exkluzívne v parfumérii FAnn 5,50€

3. STRAPATÝ OBJEM
Vlasy v štýle ,,výbuch'' budú túto jeseň mimoriadne in. Kaderník Paul Hanlon ich na prehliadke Narciso Rodriguez dosiahol pomocou hrebeňa a objemového laku na vlasy. najnovšie všetci milujú receptúry so soľným extraktom, pretože dodávajú vlasom krásne tvarovanie a objemné vlny pre prirodzene roztrapatený look.

Paul Hanlon for N.R.

Prvý púder v spreji got2b Volumania dodá vlasom okamžitý objem, 5,19€

Tvarujúci a objemový sprej got2b Beach girl s obsahom soli, 5,19€

4.KEFKA NA OBOČIE
Na prehliadke Alexandra Wang nám vizážistka Diane Kendal prezradila, že strapaté obočie skrotí najlepšie obyčajná zubná kefka. Aby jeho tvar vydržal celý deň nastriekajte kefku lakom na vlasy.
Alexander Wang

5. JESENNÉ NECHTY
Zafixujte lak na nechty v žiarivých farbách drahokamov matným ,,kabátom''. Plus: Okrem červenej a čiernej je hitom aj kombinácia dvoch vrstiev vo farbe červeného vína s hnedým vrchným lakom.

Valentino

lak na nechty Pure Color Vivid Shine, Estée Lauder, 27,90€

Laky na nechty Le Vernis, Chanel, 25€


Top coat Pro Matte Finish pre matný finiš, Rimmel

6.RUŽOVÁ ROMANTIKA
Gucci vracia medzi horúce beauty trendy glamour 70.rokov a tiahne do boja ružovými očnými tieňmi. Aby ste v nich nevyzerali choro, riasy pokryte poriadnou vrstvou čiernej. Použite bázu pod riasenku s gélovou rýchloschnúcou textúrou. No a ak vám ružová ani tak nesedí, poprášte ju bronzerom.

Gucci

Mono očný tieň Wild Shadow Pots, odtieň Fierce Pink, 7,80€ 

Báza pod riasenku maximalizujúca objem a hustotu rias Lash Booster, Dermacol, 7,95€

7. HNEDÉ PERY
A ďalší návrat do minulosti! Tentoraz sa pomocou čokoládových rúžov prenesieme do 90.rokov. Ak sa vám tmavé odtene, s ktorými túto jeseň vyšli azda všetky značky, zdajú ako silná káva, skúste ich aplikovať na červený podklad a zotrite pomocou spomínanej ,,servítkovej metódy ''.

Lous Vuitton

Rouge Pur Couture, odtieň 63 noir prima donna, YSL, 33€

Hydratačný rúž na pery Joli Rouge , odteň kráľovská slivka, Clarins, 21,20€

 Comments