29 July 2013

Shamballa bracelets

Už ste určite počuli o Shamballa náramkoch. Momentálne sú veľmi v kurze a keďže ja tieto ,,blbostičky '' dosť som, tak zvažujem ich kúpu.
Čo sú vlastne Shamballa náramky?
Shamballa náramok čerpajúci energiu z mýtického kráľovstva skrývajuceho sa niekde vo vnútornej Ázii v malom vysokovibračnom meste Shamballa . Podľa legendy z Tibetu je to miesto s vysokými vibráciami, bytosti, ktoré v tomto meste žijú, sú pripravené nám kedykoľvek poskytnúť svoju energiu z tejto i ďalších dimenzií. Na Shamballa náramku sa nachádzajú aj dve Hematitové guličky so silným ochranným účinkom, ktoré majú v sebe silný element jang zaisťujúci rovnováhu meridiánu, čím napravuje nevyváženosť prvku jin. Odstraňujú všetko nepriaznivé a bránia negatívnym energiám vstupovať do aury, čim v tele nastoľujú kľud , mier a harmóniu.

Shamballa náramky sú všetky zvlášť ručne viazané špeciálnymi macrame uzlami. Shamballa náramok je ukončený hematitovými kameňmi, ktoré pozitívne pôsobia na človeka. Šnúrka je vyrobená z voskovanej macrame bavlny. Shamballa náramok je voľne nastaviteľný sťahovacou šnúrkou. Vhodný na každodenné nosenie.
Ceny sa pohybuje okolo 10€.

♥K.


2 comments:

Annalisa Masella said...

Pass on my blog and follow me if you like, I'd love to.
I'll leave my link http://annalisamasella.blogspot.it/
You can also find me on Facebook, instagram, chicisimo, lookbook, bloglovin, Fashiolista.

Katarína Kubíková- Zuzana Jaňáková said...

OK, we will follow you very happy :) You can follow us too, we will love to, too :)

Post a Comment