Zmrzlina či sorbet?/ Ice cream or sorbet?

My máme chuť na oboje! Zo sladučkých pastelových odtieňov totiž nepriberiete ani gram. Takže šup maškrtiť!

Tón v tóne
Nemusíte riešiť žiadne ťažké rébusy. S ,,pastelkami'' síce treba narábať opatrne, ale ak na to pôjdete pomaly a budete kombinovať tón v tóne, žiadny módny prešľap nehrozí. Jednoducho si určite domininantnú farbu, od ktorej sa bude odvíjať zvyšok, a potom už len laďte jednotlivé odtiene tak, aby nevyzerali monotónne.
Topshop

 Marks &  Spencer
 Pierre Hardy


Dominantná
Nebojte sa ani nevýrazných pastelových odtieňov. Ak máte pocit, že to nieje pre vašu pokožku to pravé, no aj napriek tomu to chcete skúsiť, máme pre vás radu. kombinujte ich s dominantnejšími farbami, kt. s nimi idú ruka v ruke. Aj tie najmenšie detaily totiž vedia robiť zázraky. A nebojte sa ani vzorov či potlačí.

Guess

Isabel Marant

Marni
Metalická zmrzlinka
Jemné zmrzlinové odtiene dokonalo kontrastujú s lesklými metalickými materiálmi, kt. popri nich ešte viac vyniknú.Vyskúšajte skombinovať lesklú sukňu s jemným marhuľovým vrškom a doplňte to výraznejšími detailami ako náušnicami s farebnými krištálikmi či extravagantnou kabelkou. Budete pôsobi´t elegantne a nežne zároveň.
Topshop
 Marks & Spencer

la dolce vitaKombinujte farby
Móda je hra a ke´d nevyskúšate, neuveríte... Skúste spojiť aj zdanlivo nekombinovateľné kúsky a uvidíte, ako vás výsledok prekvapí. Pastelové odtiene sú na to ideálne, pretože farebné kontrasty nie sú až také dynamické a to je obrovská devíza. Oranžová, ružová, žlatá.. Choďte do toho!
Converse
H&M

Comments