TOP kúsky, v ktorých každá bude vyzerať skvele!

S príchodom jari, prichádza aj nová vlna módnych nákupov a výmeny šatníka. Pokiaľ nemáte radi experimentovanie, držte sa nadčasovej klasiky. Slávny trenčkot, či kvalitná biela blúzka by nemali chýbať u žiadnej pravej dámy.

1. Trenčkot

Pôvodné kabáty pre vojenských dôstojníkov sa stali nesmrteľnou klasikou. Predovšetkým ten v krémových odtieňoch pôsobí na ženách veľmi jemne, mladistvo a pomáha rozžiariť ich tvár. Čierny trenčkot je viac elegantný a hodí sa aj na večerné príležitosti. Dvojradové zapínanie, zúženie pásu a stojatý golier sú nosné prvky, ktoré z vás vyčarujú elegantnú dámu.
 
MANGO 59,99€
 

2. Biela košeľa

Iste poznáte, že tie najjednoduchšie kúsky oblečenia je niekedy najťažšie nájsť. Jedným z nich je aj dámska klasická biela košeľa. Existuje množstvo strihov a štýlov, jeho výber by ste mali prispôsobiť vašim krivkám a nesnažiť sa za každú cenu siahnuť len po tej, ktorá je trendy. Čím jednoduchšia, tým lepšia. Dôležitým faktorom je kvalitný materiál, strohosť a zároveň pohodlnosť na nosenie.
MANGO 19,99€
 

3. Svetlé džínsy

Akýmsi nepísaným pravidlom je, že začiatkom jari siahame po svetlejších odtieňoch, a to platí aj pri výbere džínsov. Tento rok sú veľkým hitom voľnejšie džínsy ¾ dĺžky s vyhrnutými nohavicami na spodku. Pôsobia veľmi štýlovo a ideálne, ak ich viete skombinovať s vysokými topánkami. Ležérne-elegantný štýl je to pravé pre mladú a aktívnu ženu.
 MANGO 34,99€
 

4. Maxi taška

Taška veľkých rozmerov si získala srdcia žien najmä vďaka jej praktickosti. Veľa sa do nej zmestí a okrem toho, keď ju žena nesie len tak cez ruku, pôsobí nesmierne atraktívne, žensky a sebavedome. Čím väčšia je táto kabelka, tým menej prvkov a detailov by mala mať. Mali by ste sa držať hesla, menej je niekedy viac.

5. Vysoké lodičky

Klasický tvar lodičiek zostane u žien navždy žiadaný a obľúbený, nech sa na módnej scéne deje čokoľvek. To ale neznamená, že musíte nosiť len čierne alebo neutrálne farby. Červené lodičky (alebo aj iné farby ako ružová, oranžová, či kráľovská modrá) vytvoria krásny a originálny detail práve pri takomto vzhľade.
 MANGO 44,99€
 

6. Okuliare

Najlepší doplnok, po akom môžete siahnuť. Aktuálne trendy ukazujú, že všetky sú hitom a je len na vás, s ktorými sa stotožníte. Veľmi obľúbený tvar sú aviatory, ktoré sadnú takmer každej z nás. Máloktorá žena si uvedomuje, že sú to práve slnečné okuliare, ktoré aj počas náročných dní, kedy sa necítime dobre alebo nie sme nalíčené, pekne dotvoria náš vzhľad.
 MANGO 19,99€
 

Comments