3 March 2013

I am me

Včera večer tu Zuzka napísala o sebe celkom pekný článok, mne sa to zapáčilo a idem sa o niečo také pokúsiť aj ja. Nebude to ale moja charakteristika, to som vám už pridávala, keď sme zakladali blog, hneď na začiatku.Toto bude niečo iné ;) Upozornenie: bude to asi dosť dlhé, lebo keď sa ja rozpíšem, tak to býva naozaj dlhé, tak pochybujem, že to niekto prečíta dokonca, ale ak sa taký nájdu, thumbs up!
Keď som si včera prečítala Zuzkin článok, pochopila som, že sme vlastne strašne rovnaké, aj keď to na prvý pohľad tak nevyzerá a ľudia sa čudujú prečo práve my dve. Niečo tam bude, samy sme nevedeli čo, ale ja som to už zistila. Stále sme sa nenašli a hľadáme sa, nechceme sa už o pár mesiacov rozhodnúť, kam sa budú uberať naše kroky a nechceme si životnú cestu voliť už teraz! Aj ja som večné dieťa- nezodpovedná, uletená, odviazaná, nestrojená... Viem, že neni tomu dlhá doba, čo ženy v mojom veku rodili deti a starali sa o domácnosť. Klaniam sa im, ale dnes sú už iné časy. A nieje to nami, ono si to totižto spoločnosť žiada. Nebola som tak vychovávaná a Pánu Bohu vďaka za to, lebo čo by to bolo za detstvo?
Aj ja skúšam a zisťujem, pomaly, ale predsa. Naučila som sa neveriť ľuďom a byť arogantná. Mnohí si preto myslia, že som namyslená, no ja sa im len nepotrebujem vtierať do zadku- z takých ľudí mi je totižto zle! Zvykenm si povedať svoj názor, tak ako si to myslím , bez servítky, komukoľvek, čokoľvek. Neuznávam ľudí, ktorí sú pre mňa nuly a nič viac ako nuly, len preto, že si to okolie vyžaduje.
Vyberám si kamarátov a ľudí, ktorí sú okolo mňa, ľudí, ktorích som pred časom zbožňovala, dnes nemusím vystáť, bohužial... Som v jednom kuse zaľúbená, do ľudí, do vecí, do zvierat...ale som! Aj teraz. Tiež ako Zuzka, stále bez chlapa a pritom si už ani nepamätám obdobie, kedy ma nejaký z nich nezaujímal...lebo chlapi, čo vám budem hovoriť, to by bolo zase na dlho, im paradoxne uverím veľmi rýchlo.Chcela by som vedieť o nich toľko vecí, dlllllho sa ich pýtať, ale asi sa bojím odpovedí. Lebo oni sú zvláštny produkt tohto sveta, nikdy ich nepoznáte a nikdy neviete, ako budú reagovať.
 Rada snívam, nielen v noci, ale vždy, keď mám čas byť len sama so sebou. Najlepšie sa mi sníva o veciach, ktoré sa asi nesplnia. Už ako malá som snívala, nesnívala som ako iné, o krásnej svadbe a princovi na bielom koni, ale o bohatom chlapovi s vilou s bazénom a  slúžkami ! :D a nevadilo by mi, keby mal ešte daľších milión žien. Dnes snívam o tom istom, s tým rozdielom že by musel ľúbiť len mňa. Lebo rokmi praxe som sa naučila žiarliť a s chlapmi sa nedelím, lebo veci, ktoré mám rada nepožičiavam, to je ako s oblečením ;)
Ja nie som hlúpa, len lenivá a zbytočné sračky si do hlavy netlačím, veď načo aj? V živote to chcem dosiahnuť ďaleko, lebo ja musím mať čo chcem a ciele mám vysoké. Keď to nedosiahnem, spamätávam sa z toho celkom dlho. Som ale zvedavá, a veci ktoré ma zaujímajú chcem spoznať, chcem vedieť odpovede na všetky otázky. Ale má význam pýtať sa???
Neznášam nudných ľudí, milujem zábavu, so všetkým, čo k tomu patrí, sme mladí, treba si užívať!Aby sme potom, keď už budeme starí, mali na čo spomínať :)
Mohla by som písať ešte dlhú dobu, ale už sa mi nechce, no myšlienky ešte mám, tak niekedy nabudúce.
Kiss ♥K.

No comments:

Post a Comment