16 March 2013

HAIR: New Trend- Big Bob

Vlasový trendy look Big Bob: Dokonalá elegancia s bohatým objemom

Božská Adele neoslňuje len svojím nádherným spevom, ale aj žiarivým blond účesom, v ktorom vyzerá dobre a moderne, či ju zastihnú fotografi na prechádzke mestom alebo pózuje vo svetle reflektorov. Čo je jeho tajomstvom?

Práve Adele alebo aj Amy Winehouse sa stali inšpiráciou vlasového trendu Big Bob. Jeho základom je klasický bob. Ten sa pravidelne objavuje na vrchole módy už zopár dekád, a napriek nádychu mierneho retra pôsobí veľmi súčasne, moderne a honosne. Milujú ho ženy po celom svete, pretože s týmto účesom vyzerajú dokonale v plesovej róbe rovnako ako v obyčajnom tričku s džínsami.

Ako si vytvoriť moderný Big Bob?

Základom účesu je bohatý objem a hra viacerých krásnych odtieňov blond s chladným nádychom, a to od farby kukurice cez odtieň horčicových semienok až po zlatistú farbu dubového dreva. Pre tento účes sú charakteristické, a punc neobyčajnosti mu dodávajú rôzne úrovne objemu na stranách. Objem jednoducho a bez veľkej námahy vytvoríte pomocou okrúhlej kefy na vlasy a výrobkov určených pre objem vlasov.
  • Začnite umytím vlasov s použitím šampónu na objem, následne vlasy vysušte takmer do sucha.
  • Naneste do vlasov penové tužidlo pre objem vlasov a vlasy pomocou okrúhlej kefy dosušte fénom.
  • Vrchnú časť vlasov si vypnite a zvyšné vlasy začešte dozadu. Ak si vlasy rozdelíte na pramene, ktoré ešte posilníte lakom na objem vlasov, objem vydrží dlhšie.
  • Uviažte vlasy gumičkou do voľného copu a gumičku posuňte takmer na jeho koniec. Cop založte pod vrchné vlasy, aby ste vytvorili bob. Skryté sponky vám pomôžu celý účes zafixovať.
Big Bob je jedným zo štyroch aktuálnych trendov vlasového stylingu, ktoré do slovenských ulíc priniesla značka Schwarzkopf www.schwarzkopf.sk.

diva.sk
No comments:

Post a Comment