Ktorá z predstaviteliek Sexu v meste ste?

feminity.sk

Kultový seriál Sex v meste si nenechala ujsť takmer ani jedna z nás. Téma módy, zábavy, vzťahov, sexu a najmä nesmrteľného priateľstva štyroch úplne odlišných žien je nám veľmi blízka. Zistite, na koho sa svojimi vlastnosťami najviac podobáte! Mne osobne je najviac sympatická Samantha, jej názor na život a to, ako sa stavia k problémom, jej konanie mi je proste najbližšie, najmenej blízka mi je paradoxne hlavná predstaviteľka Carrie....

CARRIE (Sarah Jessica Parker)
Osobnosť: Jedna z najvplyvnejších postáv, tridsiatnička Carrie je otvorená novým možnostiam, má rada zábavu a spontánnosť. Je nezávislá a to jej prináša pocit šťastia, ale zároveň aj pocit osamelosti.
 
Práca: Ambiciózna a kreatívna žena s talentom písania a rozprávania. Raz týždenne píše stĺpčeky do fiktívnych novín New York Star.
 
Móda: Jej (nielen) filmový šatník ze nej urobil módnu ikonu. Miluje topánky, ktorých má vyše 100 párov a je ochotná za ne utratiť nemalú sumu. Známa myšlienka, že radšej si kúpi časopis Vogue než večeru pozná každá jedna z nás.
 
Láska: Nemá problém ísť na rande s hocikým a napriek tomu, že mala niekoľko dlhých vzťahov, prenasleduje ju jedna a tá istá aféra s pánom Božským. Toho nikdy nevie dostať z hlavy.
 
Sex: Rada si užije zábavu a sex, no aj napriek tomu stále čaká na svoju lásku.
 
SAMANTHA (Kim Cattrall)
Osobnosť: Sebavedomá, priama, niekedy chladná a veľmi úprimná. Čo na srdci, to na jazyku. Svojim kamarátkam je ale vždy verná.
 
Láska: Láska jej vydrží tak maximálne jednu noc.
 
Sex: Sexuálne najskúsenejšia, ochotná vyskúšať čokoľvek. Ide aj so zadanými, ženatými, no jej cieľom vždy je, aby sa minútu po orgazme daný páni vytratili preč z jej očí.
 
MIRANDA (Cynthia Nixon)
Osobnosť: Od neznámych ľudí si drží veľký odstup a nikomu neverí. Pôsobí veľmi chladne, asertívne a nepríťažlivo. Vo vnútri sa však ukrýva taktiež citlivá duša.
 
Práca: Zarytá právnička, ktorá je niekedy až prehnaná realistka. Ostatné dámy v nej majú akúsi rozumovú oporu, ktorá ich uvedie vždy na ten správny smer.
 
Láska: Partnerské vzťahy, sex aj lásku vidí najtmavšie ako sa dá. 
 
Sex: Mužom absolútne nedôveruje a drží si od nich odstup. Ako každá žena, má však city a keď otehotnie, je prinútená nájsť rovnováhu vo svojom živote a pohľadu na vzťahy.
 
CHARLOTTE (Kirstin Davis)
Osobnosť: Spomedzi všetky je najmladšia, najnevinnejšia a najmenej skúsená. Je zarytá romantická duša s veľmi optimistickým pohľadom na svet. Čistá idealistka s upätými názormi i postojmi.
 
Práca: Je zasnená a to sa odzrkadľuje aj na jej práci. Pracuje v umeleckej galérii.
 
Láska: Sníva o svojom vyvolenom, ktorý raz pre ňu príde na bielom koni.
 
Sex: Jednorazový sex nie je nič pre ňu. Vo vzťahu sa drží presných pravidiel, ktoré by sa podľa nej mali dodržiavať. Niekedy však toto nevinné stvorenie prekvapí nečakanou milostnou aférkou.
 

Comments