Slovenské vs. české modelky bez mejkapu: Ktoré sú krajšie?

Slovanské typy žien patria medzi najkrajšie a najžiadanejšie vo svete modelingu. Svedčí o tom aj prirodzená krása našich slovenských a českých modeliek, ktorých zaujímavé črty tváre vynikajú aj bez vrstiev mejkapu. Ktoré sú podľa vás krajšie – Slovenky alebo Češky?

feminity.sk

Karolína Kurková
Jedna z najznámejších českých modeliek, ktoré sa objavili aj na Victoria ´s Secret show má typicky modelkovské znaky a taktiež sa zaraďuje medzi tie, ktoré sa nemusia líčiť na to, aby vyzerali skvele. Inklinuje k červenému rúžu na pery, vďaka ktorému sa cíti sexi.
 
Michaela Kocianová
Topmodelka svetového formátu, ktorú takisto objavila agentúra Elite Model Management si v detstve nepripadala bohvieako pekná. Jej zaujímavé rysy a charizma sa však stala žiadaná pre tých najprestížnejších módnych návrhárov a značky.
 

Petra Němcová
Supermodelka, ktorá je viac uznávaná a obľúbená v zahraničí než v rodnom Česku. Je známa svojim nenahraditeľným úsmevom, energickým vyžarovaním a nemá problém ukázať svoju prirodzenú tvár bez akýchkoľvek náznakov líčidiel.
 

Tereza Maxová
Dobrosrdečná topmodelka, ktorá patrila k prvým úspešným modelkám pochádzajúcich z Česka. Jej netradične tvarovaný nos a hypnotizujúce oči sa stali magnetom objektívu mnohých fotografov. Svoju krásu a fotogenickosť si zachováva aj keď má už po štyridsiatke.
Soňa Skoncová
Modelka, ktorá svojou prirodzenosťou a výraznými črtami tváre okúzlila nielen Slovensko, ale aj Los Angeles. Objavila sa pri odovzdávaní prestížnych Oscarov a zaraďuje sa skôr medzi komerčné modelky, z ktorých je v rámci Sloveniek jedna z najúspešnejších.

Adriana Čerňanová
Tvár Wonderbra a úspešná mladá modelka, ktorá pôsobí pod záštitou Elite Model Management už ako malá účinkovala v reklame. Jej sexi krivky obdivujú na celom svete a jedinečnú tvár si pamätajú mnohí významní ľudia z oblasti módy a modelingu.
 

Comments