Miss Shorty

Nový rok, nový účes? Aké klišé! Ale kto má poriadnu guráž a neznáša nudu, tak si s týmito účesmi príde určite na svoje.

KRATUČKÉ- Rihanna
U Rihanny sme na zmenu farieb vlasov, dĺžok a strihov vlasov už celkom zvyknutí.Mali by ste však odvahu aj na takýto ultrakrátky účes? Štylisti sa zhodujú, že Rihanne na ženskosti nič neuberá, práve naopak, dokonale zvýrazňuje jej črty.Hodí sa zvlášť oválnemu typu tváre, okrúhle tváričky by si na veľmi krátke vlasy mali dávať pozor, aby nepôsobili ešte objemnejšie.
NAJVAČŠÍ ŠOK -Miley Cyrus
Jednoznačne sa oň postarala bývalá teenprincezná Miley Cyrus, kt. svoje extra dlhé lokne skrátila na minimum a odfarbila na platinovo. Celý proces hneď zverejnila na Twitteri, aby jej 7 miliónov fanúšikov bolo informovaných pekne zahorúca. reakcie neboli práve dvakrát nadšené, no Miley si kratučké vlasy pochvaľuje a tvrdí, že ešte nikdy sa necítila viac sama sebou ako práve teraz.
NA CHALANA- Anne Hathaway
Sexi Catwoman sa musela pre úlohu Fantine v novom spracovaní Bedárov vzdať svojej gaštanovej hrivy a, ako priznala, bez slzičiek sa to neobišlo. ,, Bol to môj nápad, ale keď prišlo na samotné strihanie, uvedomila som si, že sa to nedá vrátiť späť, '' povedala Anne. A dnes je herečkin účes taký populárny, že ho kopírujú ženy z celého sveta!
emma.sk

Comments