Eva Longoria odhalila božské telo! / Eva Longoria revealed divine body!

Hoci sa Eve Longorii (37) v láske príliš nedarí, pribúdajúcimi rokmi sa zatiaľ trápiť nemusí. Aj krátko pred štyridsiatkou sa totiž bez mihnutia oka môže vyzliecť pred objektívom. S jej úchvatnou postavičkou všetky fotografie neustále sršia sexepílom.

Národnú hrdosť nezaprie! Aj keď sa Eva Longoria radí k americkým hviezdam, na svoje exotické korene nezabúda. Dôkazom môže byť decembrové číslo mexickej verzie magazínu GQ. Herečka známa zo seriálu Zúfalé manželky obnažila svoje dokonalé krivky v luxusných súpravičkách. Uznajte sami, že každý záber je hotovou pastvou pre oči.
Oslnivá brunetka sa s poklonami na svoju adresu stretáva síce často, no nepodlieha malichernosti. „Cítim sa vždy veľmi polichotená, keď mi to niekto povie, že som jedna z najsexi žien sveta. Dúfam, že ma ľudia vnímajú krásnu vo všetkom, čo robím – vo vzťahu ku charite, filantropii či k politickým aktivitám. To sú pre mňa veci, ktoré definujú krásu. Tá spočíva predovšetkým v osobnosti,“ vyznala sa v priloženom rozhovore. topky.sk

Comments