Výsledky internetovej ankety o najsexy osobnosť podľa vás!

Koncom októbra FEMINITY spustilo na ich facebookovej stránke anketu o najsexy osobnosti slovenského šoubiznisu. Jednoduchým kliknutím na svojho obľúbeného herca, speváka, či moderátora, ste sa mohli zapojiť aj vy a rozhodnúť, kto z nich získa titul „Najsexy“. Kto získal zlatú, striebornú a bronzovú priečku? Prinášame vám výsledky ankety v jednotlivých kategóriách, o ktorých rozhodlo takmer 36.000 hlasov!

Najsexy slovenská herečka
V kategórii najsexy slovenská herečka obsadila prvenstvo s jasným predstihom Diana Mórová. Nielen jej talent a herecké sklony sú na nej obdivuhodné, ale aj štíhla postava a krása, ktorou disponuje. Žiarivý výraz na tvári a spokojnosť z nej vyžarujú naplno
2. Mirka Partlová
3. Karin Hajdu
Najžiadanejšia televízna osobnosť
Televízia sa sleduje lepšie, keď sa na nej objavujú krásne a sympatické ženy. Spomedzi všetkých sa stala pre vás najžiadanejšou Andrea Pálffy-Belányiová, ktorá sa dostala na vrchol hlasovacieho rebríčka.
2. Kveta Horváthová
3. Barbora Rakovská
Speváčka s najväčším sexepílom
Krásny hlas, netradičný vzhľad a charizma, akú má Celeste Buckingham sa len tak ľahko nevidí. Speváčka s najväčším sexepílom je podľa vašich hlasov práve ona.
2. Dara Rolins
3. Tina
Najatraktívnejší slovenský herec
O tom, že na Slovensku je množstvo sympatických hercov, niet pochýb. Jednoznačné víťazstvo spomedzi všetkých hercov získal vďaka vašim hlasom Ján Koleník.
2. Alexander Bárta
3. Braňo Deák
Najzaujímavejší moderátor na Slovensku
Titul najzaujímavejší moderátor od vás  získal Andrej Bičan. O tom, že o dobrých moderátorov nemáme núdzu svedčia aj ďalše priečky.
2. Martin Pyco Rausch
3. Viliam Rozboril
Najpríťažlivejší slovenský spevák
Hudobná scéna na Slovensku patrí momentálne jednému z najvplyvnejších rapperov - Majkovi Spiritovi. Mladý rebel ovládol svojich fanúšikov nielen inteligentnými textami, ale aj svojim výzorom a stal sa tak podľa vás najpríťažlivejším spevákom.
2. Michal Ego Straka
3. Rytmus
 feminity.sk

Comments