Sexi šaty s výstrihom podľa Alby, Aniston a ďalších!/ Sexy V-neck dress by Alba, Aniston, and more!

Klasika v podobe čierno-bielej kombinácie nemusí byť vždy nudná. Stačí len odhaliť malý kúsok z vášho ženského tela a z neutrálneho vzhľadu vyčarujete sexi príťažlivú siluetu. FEMINITY vám prináša inšpiráciu outfitov známych celebrít, ktoré to s módou a štýlom naozaj vedia!


Jennifer Aniston
Čierno-biele dlhé šaty sú na jednej strane veľmi jednoduché, no horná časť v tvare mašle krásne formuje poprsie a dodáva im na objeme. Biely odtieň, s ktorým zosúladila aj výber kabelky pekne zvýrazňuje jej tvár i celkový vzhľad. Všimnite si i detail na kabelke – vybíjané pyramídky, ktoré hrajú úlohu šperku.
 
Sarah Jessica Parker
Jednoduché čierne šaty, ktoré aj napriek tomu, že neodkrývajú jej ženské partie, pôsobia veľmi sexi. Priliehavý materiál krásne formuje postavu, ktorou sa Sarah Jessica môže vo svojom veku len pýšiť. Veľmi vkusným doplnkom sa stala čelenka s mickey uškami, ktoré spolu so sofistikovanou sieťkou odzrkadľujú schopnosť pre hravosť.
 
Kate Hudson
Vysoká elegancia v podobe nohavicového kostýmu síce zahaľuje krásnu postavu Kate, ale zároveň provokuje čipkovaným topom, ktorý z neho mierne vykúka. Hlboký výstrih v kombinácii s týmto vzrušujúcim materiálom robí z Kate absolútne zvodnú ženu.
 
Jessica Alba
Žena s obrovským citom pre štýl, ktorá vždy vie, čo jej pristane. Ani tento outfit nie je výnimkou. Šaty s ramienkami siahajúcimi okolo krku, ktoré jej spevňujú výstrih a jemne odhaľujú časti tela pod prsiami vytvárajú dôraz na siluetu ženy a sexi vzhľad. V jej stajlingu platí, že v jednoduchosti je krása.


Comments