10 November 2012

ROCKERKA

Rockový štýl niej e prvoplánový-experimentujte!
Vybíjanie, koža, veľa lesku a odvahy!Rockový štýl môžete nosiť  aj do práce či na rande. Treba lem vedieť, kedy ubrať.

CLASSIC ROCK(Do práce)
Do práce svoju divokú podstatu zjemnite, ale ponechajte si základ. Koža sa dá elegantne kombinovať s čímkoľvek a pokojne si môžete dovoliť aj výraznú potlač, ako napríklad káro či pepitový motív. Ak zachováte čierno- biely variant, elegancia sa znásobí. Vyskúšajte aj šarmantnú čipku, kt. tvrdenému imidžu dodá ženskosť.
 Zara 109€
Zara 49,95€

POP ROCK (Na párty)
Odvážte sa a nechajte vyjsť na povrch svoje drsné ja.Koža je v tejto sezóne maximálne in, a to najmä v jej klasickej čiernej. A prečo nestaviť na kontrast drsnej kože a jemnejšieho priesvitného materiálu?S doplnkami sa vyšantite do sýtosti a experimentujte! Topánky na platforme nemusia byť za každú cenu vybíjané, skúste aj zvieracie vzory s jemným športovým nádychom.
 Alexander McQeen 1036€
ZARA 219€
 Mango 44,99€

PREPPY ROCK(Na rande)
Rockový štýl nieje prvoplánovo iba o koži a roztrhaných džínsoch, vie by´t výnimočne ženský. Na vine je výrazná potlač a v tomto prípade aj farby, kt. ,,rozbili'' klasiku. Keď skombinujete prvky školskej uniformy s rockovými detailami,dostanete perfektný look vhodný aj na rande. A ženskú zbraň máte v rukách.
DKNY Cube 353€

ROCK STAR(Na bežný deň)
Tento štýl môže byť jednoduchý, ležérny a použiteľný kedykoľvek. Dbajte na detaily, kt. džínsom a bielemu tielku dodajú dávku drzosti a výrazu. Vybíjanie, lesk, kožušina, nesmrteľné ,,aviatorky '' a členkové čižmy s prackou sa postarajú o to, že aj z vás bude skutočná hviezda koncertných pódií.Aspoň podľa outfitu.
 PINKO 449€
Mango 14,99€
emma.sk

No comments:

Post a Comment