Najštýlovejší celebritní oteckovia!/ Most stylish celebrity Dads!

Niektoré svetovo preslávené krásky si jednoducho vedeli uloviť toho správneho chlapa, ktorého im my, bežné „smrteľníčky“ zľahka závidíme. Títo muži predstavujú nielen ideálneho partnera, ale aj skvelý genetický materiál.

Orlando Bloom
Anglický herec po dlhom randení s jedným z najkrajších anjelov sveta – austrálskou modelkou Mirandou Kerr splodil krásneho synčeka menom Flynn. Orlando je na neho pyšný a trávi s ním každú voľnú chvíľu. Sexi otecko vyzerá skutočne štýlovo aj za kočíkom a to v neónových teplákoch.

Brad Pitt
Najväčší sexidol mnohých žien na svete, patrí už pekných pár rokov len jednej, a to Angeline Jolie. Navonok spokojná rodinka je naozaj početná a rôznorodá a vidno, že aj Brad si užíva harmóniu rodiny. V ležérnom štýle a pôsobivých okuliaroch mu to pristane a v spoločnosti svojich detí je naprosto neodolateľný.

Tom Cruis
Slobodný otecko, ktorý istý čas bojoval za každú minútu strávenú so svojou dcérkou Suri, ktorú má s herečkou Katie Holmes. Tomovi však úloha otca pristane. Zachoval si svoj mužný štýl v spojení s nesmrteľnými aviator okuliarmi, ktoré vytvárajú obzvlášť na mužovi ako je on, sexi vyžarovanie.

David Beckham
Jeden z najštýlovejších mužov planéty, ktorý je spolu s Victoriou Beckham rodičom synov, sa naposledy stal aj zodpovedným ockom najmladšej a jedinej dcérky menom Harper Seven. Nežnejšie pohlavie dôkladne stráži a táto úloha mu dokonale pristane. Keď ju nesie v náručí, vzniká kontrast medzi jemnosťou a jeho mužnosťou, danou športovým pouličným štýlom.

Ben Affleck
Trojnásobný otecko, ktorý sa po dvoch dcérkach s Jennifer Garner, dočkal aj jedného „chlapského“ potomka. Ben aj vďaka svojmu osobitému urbanistickému štýlu pôsobí veľmi sebavedomo a spokojne. V spoločnosti dvoch „dám“ pôsobí veľmi rozžiarene.
 

 Zdroj: feminity.sk

Comments