Daniela Peštová

Narodená : 14.10.1970
Miesto narodenia: Teplice
Partner/ka: Paľo Habera
Rodinný stav: vydatá
Vek: 42 rokov
Výška: 180 cm
Znamenie: Váhy
Povolanie: modelka
 
Danielu objavil Dominique Caffin z agentúry Madison Modeling Agency. Pôvodne chcela študovať na vysokej škole, ale po víťazstve v modelingovej súťaži sa presťahovala do Paríža a začala spolupracovať práve s Madison Modeling Agency. Neskôr sa presťahovala do New Yorku a práve tu sa jej kariéra rozbehla.
 
Objavila sa na titulných stránkach časopisov GQ, Marie Claire, Cosmopolitan, Glamour , ELLE a Vogue. Niekoľko rokov robila modelku aj pre slávny Sports Illustrated Swimsuit Issue, v ktorom sa dvakrát objavila na titulnej strane (1995 a 2000). Dokonca fotila aj pre zásielkový katalóg OTTO. Pracovala tiež pre L Oréal a Victoria Secret.venuje sa aj charitatívnej činnosti, pre spoločnosť AVON  je tvárou a kampani proti domácemu násiliu.Aktuálne moderuje česko-slovenskú kulinársku show Masterchef.
 
Súkromie:  
Bola vydatá za Tommaso Butiho (1995 - 1998) bývalý riaditeľ reťazca Fashion Café, majú spolu syna Yannicka (nar. 1997).
V súčasnej dobe žije Daniela so spevákom Pavlom Haberom, s ktorým má ďalšie dve deti, dcéru Ellu Joy Annu, narodenú roku 2003 v New Yorku a syna Paula Henryho, narodeného 31.3.2009 v Prahe. Narodenia oboch svojich detí sa páru podarilo dlho tajiť.

 
 
 

Comments