Celebritný štýl, ktorý pristane aj vám!/ Celebrity styl that suits you,too!e who

Módna ikona Miroslava Duma patrí medzi tieň ženy, ktoré vždy vedia, čo na seba. Nie nadarmo sa o nej hovorí, že je to ženy v zmysle „Raz ako dáma, inokedy ako dievča“. Čierno-bielu klasiku strieda pestrofarebnými výstrelkami, ktoré nosí vždy na vysokej nohe.

 Elegantný štýl na ženách je jeden z najpríťažlivejších. Prepracovaný štýl kostýmu a kvalitný materiál sú základom. Vzor kohútej stopy je symbolom jesenných kolekcií, ktorý si získal popularitu mladých štýlových žien. Šifónová biela blúzka a lodičky na jemnom podpätku sú ideálnou voľbou k tomuto štýlu. Zabudnite na veľkú tašku cez rameno a siahnite po jemnosti, ktorú predstavuje metalická kabelka do ruky. K čierno-bielej kombinácii patrí neodmysliteľne sýty červený rúž alebo ak nie ste typ, ktorému pristane, tak voľte červený lak na nechty
 Pokiaľ sa neradi cítite príliš upnuto, môžete dodať elegantnému štýlu trochu ležérnosti. Oblečte sa pohodlne do džínsov, ktoré by mali byť obtiahnuté a ku tomu si pokojne dajte „vyťahaný“ jednofarebný sveter. Nenoste ho voľte vystrčený na nohaviciach, ale zastrčte si do nich len prednú časť. Veľmi štýlové a ženské sa stali pletené čiapky, ktoré už nepatria len do skríň malých detí. Celkový outfit pozdvihnete na vyššiu úroveň práve členkovými topánkami v luxusnej čiernej, ktoré sú na vysokom, ale nositeľnom podpätku.
 Aj keď na jeseň prevládajú neutrálne, zemité odtiene farieb, raz za čas prekvapte a oživte svoj šatník farebnými kúskami.V kurze je stále petrolejová zelená, fialová, oranžová i modrá. Tieto farby kombinujte tak, aby vytvárali kontrast – teda svetlé s tmavými, nikdy nie výrazné s výraznými, inak budete pôsobiť ako papagáj. Zamerajte sa na detaily a doplnky, ktoré môžu byť poriadne výrazné.

http://feminity.zoznam.sk/c/858977/celebritny-styl--ktory-pristane-aj-vam

Comments