Útok na pánsky klub!

Do práce, na biznisstretnutia, ale aj na večernú párty! Pánsky look je trend, ktorý sedí každej žene.Tú však v sebe musíte zvýrazniť.Dbajte na strih, ktorý zvýrazní ženskosť.

Nebojte sa farieb
Stavte na odtiene jesene ako je bordová, čokoládová, oranžová či žltá.Rozžiaria vás a pánskemu obleku dodajú maximálnu ženskosť.Potom už postačí len podpora v podobe šperkov a doplnkov.A môžete si dovoliť aj topánky bez opätkov!
 H&M 19,95€
 topshop.com 43€
Lindex- 29,95€

Stavte na klasiku
Klasika musí byť, či už v bielej, alebo čiernej verzii. Zachovajte však jednoduchú eleganciu a ženskosť podporte rafinovanými šperkami a doplnkami.Topánka na opätku to poistia rovnako ako sexy čipka.
 Bottega veneta 1360€
 Mango 54,99€
Mango 34,99€

Zjemňujte
Ak siahnete po farebne výraznom nohavicovom kostýme,pokúste sa ho doplnkami zjemniť, aby mohol vyniknúť.Stavte na čiernu, pôsobí elegantne a hodí sa k akejkoľvek farebnej variácii.

 net-a-porter.com 510€
Zara 69,95€

Kombinujte
Nebojte sa farebných kombinácii ani pri nohavicových kostýmoch.začnite postupne, najskôr vyskúšajte tón v tóne.Chladné farby kombinujte so striebornými doplnkami, zatiaľ čo teplejšie odtiene budú výborne ladiť so zlatistým leskom.
 Miu Miu 645€

net.a.porter.com 380€

emma.sk

Comments