Umelé mihalnice/ Artificial eyelashes

Každá žena túži mať krásne dlhé,husté a vytočené riasy.Avšak nie všetky sa nimi môžu pochváliť.Vtedy si k dokonalosti treba dopomôcť, či už návštevou u kozmetičky,ktorá vám ich permanentne predĺži alebo si zvolíte lacnejší variant a to umelé nalepovacie riasy, ich cena sa na trhu pohybuje podľa značky a výrobku okolo 5€ aj menej.

10 vecí, na ktoré netreba zabúdať:
1. Umelé mihalnice aplikujeme na hotový make-up, aby sa neskôr nepoškodili.
2. Aplikovať môžete nielen celé mihalnice, ale aj jednotlivé mihalničky, či trsy mihalníc.
3. Trh ponúka aj rôznorodé farby, zaexperimentujte! Čo tak nové mihalnice vo vínovočervenej farbe? Alebo v príťažlivej modrej, a extravagantnej zelenej? Výhody farebných umelých mihalníc oceníte hlavne pri slávnostných podujatiach- váš pohľad bude exotickejší ako ostatných žien.
4. Neexistuje jednotná veľkosť mihalníc, v obchode nájdete niekoľko typov rôznych v dĺžke a v hustote. Vyberajte si umelé mihalnice presne na vaše oko, inak s nimi nikdy nebudete spokojná.
5. Nezabúdajte, že ich vždy pred aplikáciou môžete upraviť podľa svojich predstáv, teda zastrihnúť ich tak, aby vyzerali prirodzene.
6. Po aplikácii mihalnice ešte zafixujeme maskarou, tak aby sa spojili s pôvodnými.
7. Doba trvanlivosti sa líši, najlepšie vám poradí kozmetička. Niektoré ženy používajú umelé mihalnice denne a každý večer ich z oka odstraňujú.
8. Nebojte sa odstraňovania mihalníc, aj keď by sme mohli nájsť stovky hrôzostrašných príbehov. Nájdite si čas, postupujte pomaly, a ak sa naozaj bojíte, zverte sa do rúk odborníkom.
9. Ak sa vám umelé mihalnice na prvý pohľad nepáčia, vyskúšajte trvalú na mihalnice- dokáže naozaj zázraky.
10. Na záver len jedna rada: v umelých mihalniciach sa budete cítiť len vtedy dobre, ak na ne úplne zabudnete. A budete len počúvať oslavné "básne" ako vynikajúco vyzeráte


Ja som si objednala tieto z Oriflame-u za 4,50€.  ↑

Comments